SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny dla młodego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1631
Cześć, od początku września jestem na diecie, chciałbym przytyć, wage sprawdzam od 6.10 co tydzień o 6 rano od razu po wstaniu z łóżka, 6.10 waga wynosiła 65,4, 13.10 było już 65,7 niby nic, ale uwierzcie cieszyłem się jak głupi, przyszedł 20.10, waga 65,7:((. Rozpisze wam diete i licze na jakaś pomoc, sugestie w kwestii diety:
Wiek: 17
Wzrost: 178
Waga: 65,7
Oczywiście ćwicze całe ciało.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8320
Utnij białko do 130 g, a dorzuć tłuszczy , poza tym zbyt dużo cukrów prostych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
te 144 g ujdzie to nie jest duży nadmiar
Masło orzechowe wywal daj zdrowe źródła tłuszczy, podbij do 1 g na kg
Źródła tłuszczy: tłuste ryby, olej lniany, jajka, oliwa z oliwek, orzechy, masło, olej kokosowy i wiórki, sery podpuszczkowe, olej rzepakowy, awokado, nierafinowany olej rzepakowy

delme zamień na masło

ryż normalny gotowany nie preparowany

w drugim posiłku utnij te 2 banany zostaw jednego
wrzuć warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
Jeśli chodzi o wagę, nie sugeruj się nią do końca, w tak krótkim odstępie czasu. Jeśli się ważysz rano to dobrze ale waga ciała się zgadza dopiero wtedy jak czujesz lekki głód wtedy masz pewność że nie jest to waga jeszcze z wczorajszego jedzenia, bardziej patrz w lustro wymiary itp :)

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
co do diety, nie napisałeś jakiej jesteś budowy patrząc na wagę i wzrost to ekto chyba nie jesteś
co do sniadania to pomyśl nad zrobieniem omleta i rozłożeniem go na dwa posiłki bo na raz będzie ci go ciężko zjeść, pod ci teraz co daję do mojego omleta i ile mam z niego kcl :)

Składniki:

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
5 jaj,250 g twarogu chudego, 100g płatków owsianych. dwie solidne łyżki miodu
kcl: 1040 białko: 94 węgle:89 tłuszcz:32

napisałem ci żebys go rozłożył na dwa posiłki bo organizm i tak jest w stanie przyswoić 40g białka w jednym posiłku ;)

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
edytuj posty

Nie ma czegoś takiego jak typu budowy ciała
Somatotypy Scheldona odnoszą się do osobowości, nie do fizjologii
Każdy jest indywidualnością i tylko na tej podstawie oceniamy i dopasowujemy dietę
K
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
no tak tak, wiadomo że nie kazdy jest w pełni np. endomorfikiem, ale też chodz mi o to że gdy wiadomo czy jest np endo lub ekto wtedy zmieni się kaloryczność..

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
wiadomo, że tak
ale nie mówimy o jakimś endo, mezo, ekto
tylko o danym człowieku np. Marianie, który tak wygląda i ma taką wrażliwość insulinową oraz tempo metabolizmu np.
a tego nie jesteśmy w stanie na forum określić do końca
Sam użytkownik winien napisać że ma np. tendencje do szybkiego odkładania tkanki tłuszczowej albo trudności z nabieraniem masy mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1631
jestem ektomorfikiem, wcześniej co prawda grałem jeszcze w piłkę, ale jedząc wszystko, nie ograniczałem się, ale kompletnie nie byłem w stanie przytyć. A jeśli ekto, to podbić kaloryczność ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
podbij

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shake zamiast sniadania ?

Następny temat

Dieta, a metabolizm

WHEY premium