SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SHAKE ZAMIAST JAJEK NA SNIADANIE????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 151
Witam, mam pytanie. Siedze od rana na forum, wlasciwie od wczoraj i szukam odpowiedzi na pytanie czy 2 razy w tygodniu zamiast 1 posiłku sniadaniowego z jajek moge walnąc sobie shake z tych samych skladników co sniadanie, ale zastąpic 3 jajka odzywką białkową np SP80+ owsiane+kefir+ miód i do tego tran olbo orzechy włoskie??? Mam wyliczony bilans dnia ( 5 posiłków), wsz jest w jak najlepszym porządku, waga powoli leci ale po miesiącu wpylania jajecznicy i omletów na rozne sposoby mam troche dosc jajek. Nie chce wsówac twarogów bo jem je na noc, a drób i ryby w ciągu dnia, wiec tez nie chciał bym ich w ranną walkę włącać.
Moze gdzies takie pytanie padło ale przeczytałem pół neta i odpowiedzi są ale odbiegające od tematu.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Jeżeli będzie się zgadzał bilans to jak najbardziej możesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 151
Bilans bedzie identyczny, chodzi mi tylko o jajka. "pierogi ruskie tez sie kiedys nudziły" .
Można se postąpic tak tez z ostatnim posiłkiem? zamiast potrawkii twarogowej zrobic sobie kakail pół na pół? twaróg/ odzywka? Od rau cie wykorzystam, czy po treningu walnąc sobie banana z aminokwasami OLIMP BCAA, czy lepiej z odzywką białkowa jw?
dzieki za odpowiedz!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 151
oczywiscie sog poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
więc odnośnie ostatniego posiłku to oczywiście możesz, nie zapomnij jednak by dodaj zdrowych tłuszczy do tego i zagryźć jakimiś warzywami. Zaraz po treningu Banan i BCAA, 15-20 min później odżywka białkowa, i 30 min później ww złożone + pełnowartościowe, szybko przyswajalne białko. Tak by było optymalnie.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 151
ok, dzieki raz jeszcze. zawsze do twarogu jest jakis pomidorek w oliwie z oliwek z ziołami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SYSTEM JEDZENIA PRZERWAMI

Następny temat

Makaron-drugiw sniadanie i potrenigu

WHEY premium