Witam , chciałbym zacząć w końcu ułożyć sobie dietę tylko teraz pytanie co jeść i o jakiej porze :)
Kilka słow o mnie : mam 15 lat , trenuje 2 razy w tygodniu kick-boxing i daje tam sobie ostro popalić, 4-5 razy w tygodniu podnoszę ciężary:) czyli treningu siłowego nie brakuje, po treningu dowalam jeszcze jakąś pakerkę:) jeszcze 4x W-F gdzie lubię pobiegać za piłką, teraz pytanie ile powinienem jeść kalorii i czego unikać , 16,5% BODY FATU miałem na kartce napisane po badaniach :)
Pozdro !
Zmieniony przez - djnorbit1 w dniu 2014-10-16 16:41:56
Kilka słow o mnie : mam 15 lat , trenuje 2 razy w tygodniu kick-boxing i daje tam sobie ostro popalić, 4-5 razy w tygodniu podnoszę ciężary:) czyli treningu siłowego nie brakuje, po treningu dowalam jeszcze jakąś pakerkę:) jeszcze 4x W-F gdzie lubię pobiegać za piłką, teraz pytanie ile powinienem jeść kalorii i czego unikać , 16,5% BODY FATU miałem na kartce napisane po badaniach :)
Pozdro !
Zmieniony przez - djnorbit1 w dniu 2014-10-16 16:41:56
Krzysztof Piekarz