Szacuny
0
Napisanych postów
4
Wiek
39 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
149
daniel to naprawde sukces ze szczura warzacego 50 kilo zrobic byka warzacego 88 w 2 lata w tym miałeś przerwy ile ? idzie ci dobrze tylko na efekty poczekaj ... tzeba poprostu czasu
Szacuny
3
Napisanych postów
51
Wiek
32 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
156
właśnie jestem ciekaw jak napiszesz info o sobie.. pewnie wyjdzie na to że albo źle ćwiczysz albo ogólnie nie masz nadwyżki kalorycznej i nie rośniesz bo ktoś kto ćwiczy w latach (staż) nie zadaje takich pytań ;D
Szacuny
824
Napisanych postów
4539
Wiek
36 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
262286
Wrzuć zdjęcie klatki, zobaczymy na czym stoisz. Co do treningu i ćwiczeń, czujesz w ogóle, że klatka pracuje odpowiednio od pierwszej serii ? Jest pompa ? Masz jakiekolwiek zakwasy po treningu na klatce ?