Szacuny
13
Napisanych postów
5734
Wiek
22 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
98631
Nie wiem czemu sie czepiacie chłopaka. Nic ci nie skasuje masz motywację do poprawienia sylwetki i wkelejenia za jakis czas postepów. W wieku 18 lat ma wygladać jak arnold ? nawet jak trenuje 2 lata . Litości , ma dobra sportową sylwetkę nie zatłuszczona. Powodzenia w jedzeniu lepiej i efektach.
Szacuny
0
Napisanych postów
11
Wiek
41 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
399
gdybym nie miał wcześniejszych badań to bym o tym nie wspominal, miałem wszystkie badania łącznie z kolonoskopia i gastroskopia jednak gastrolog powiedzial ze to w 100 procentach nie musi byc zjd .
Zmieniony przez - iToxicly w dniu 2014-10-05 18:33:51
Szacuny
24
Napisanych postów
1311
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
38514
toxy byłem taki jak Ty dałem rade pokonać wszystko skocz do mojego dziennika pomoge ci. nie jest źle obudzisz sie za rok i będziesz sie śmiał z tego dnia
Szacuny
0
Napisanych postów
11
Wiek
41 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
399
wiedzialem od poczatku ze ten trening nie bedzie bardzo produktywny bez dobrej diety ale co moglem poradzic, skoro prawie wszystko na mnie dziala jak dziala. szczegolnie duzo bialka i duza ilosc kalorii, tym bardziej ze jako ekto potrzebuje wiecej i na gospodarstwie tez kalorie sie spalaja niepotrzebne , ale co poradzisz. trenuje dla siebie, nie zebym pozniej na scene wychodzil czy cos.. jak skoncze w przyszlym roku szkole i zapisze sie na wieczorowe bede mial czas i okazje zeby bardziej ulozyc sobie dieta taka pod moj organizm, bez strachu ze bede chodzącym reaktorem gazowym, który co chwile wybucha, albo ucieka na kibel ..
Szacuny
0
Napisanych postów
11
Wiek
41 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
399
btw nogi trenuje tylko zdj nie mialem akurat bo na filmiku sie nie nagralo a potem juz mi sie nie chcialo robic .. w lydzie 35 cm w udzie 51 cm ( nie wiem czy w dobrym miejscu mierzylem )
Szacuny
199
Napisanych postów
1533
Wiek
40 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
16833
Bardzo słabo jak na 2 lata plecy nie mają szerokosci klata i cały przód mizerna bierz się za porządne ćwiczenia. A na łapy modlitewnik i jedziesz zwiekszając ciężary do bólu
Szacuny
0
Napisanych postów
11
Wiek
41 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
399
kajdan
Bardzo słabo jak na 2 lata plecy nie mają szerokosci klata i cały przód mizerna bierz się za porządne ćwiczenia. A na łapy modlitewnik i jedziesz zwiekszając ciężary do bólu
gdybym liczyl staz w ktorym moglem sobie pozwolic na diete to by wyszlo maxymalnie kilka miesięcy, ale gdybym tak napisal to niektorzy by roznie reagowali, akurat myslalem ze z szerokoscia plecow jak i klata nie mam problemow jak na moja wage , co masz na mysli mowiac porzadne cwiczenia ? jestem ektomorfikiem i moje cwiczenia glownie sie opieraja na cwiczeniach zlozonych wielostawowych jesli chce przybrac dodatkowa mase, za diete sie zabiore po szkonczeniu szkoly jak juz napisalem wczesniej z pewnych powodów .. slaby aparat slabej jakosci zdjecia . Stosunkowo wczesnie zakupilem stojaki dlatego nogi odstaja .