SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Laciu ;-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Siemano, wrzucam aktualne fotki, właśnie jestem w trakcie redukcji, którą planuje zakończyc z dniem 1 listopada.














Chcę jeszcze zrzucic około 2kg jednak czuję, że powoli zaczynam się robic "płaski" więc zwalniam tempo redukcji, od listopada zacznę delikatny cykl masowy (około 4 miesięcy) z dużym naciskiem na słabe partię, czyli: łydki, dwugłowy ud, ramienny dla wybicia bicepsa i parę innych szczegółów.


Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2014-10-04 17:22:07
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
jest git:) napisz coś więcej szczególnie dieta mnie int.

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
193cm wzrostu
waga: 95kg
wymiary: nieistotne

Dieta, dla niektórych całkowicie bezsensowna, mianowicie, 30% białko, 20% tłuszcze i 50% węgle, z ujemnym bilansem około -500kcal. Co 4 dzień jednak robię dwunastogodzinne ładowanie węglami do oporu, ograniczam wtedy tłuszcz i białko. Jem same WW złożone, jedynie z rana i po treningu pozwalam sobie np. na jabłka. Jak źródło białka, filety z piersi kurczaka / indyka. Nie jem w ogóle nabiału, nie używam soli. Cardio nie robię w ogóle, nie używam też obecnie spalaczy ale za to korzystam dużo z sauny. Tzn. robie sobie cykl na saunie przed każdym ładowaniem węglami.
Treningi na cięższe grupy mięśniowe, np. plecy i klatę wykonuję 2 razy dziennie, tzn. pierwszy trening jest typowo robiony na ciężkich wielostawowych cwiczeniach. np. martwy, wiosłowanie. Kolejny trening tego samego dnia to delikatne cwiczenia izolowane (trening dużo lżejszy).

Redukcja, trwa już parę miesięcy, nie zależy mi na tempie a jedynie na utrzymaniu masy mięśniowej, i poprawie jej jakości.

Wiem, wiem, to bez sensu ale na mnie działa.

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2014-10-04 17:29:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
chyba grubosc plecow mocno kuleje mimo wszystko mnie sie bardzo podoba, ile bf? moim zdaniem cos kolo 8


Zmieniony przez - gsmt w dniu 2014-10-04 21:48:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Laciu gitarka jest,pomysl cos z łydkami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
taki wzrost w tym sporcie to przekleństwo :) jakbyś był skrzatem ogrodowym i miał na sobie tyle mięsa to byłby kosmos ogólnie jest super - jak będziesz wchodził na masówkę po wycince?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Agent 1213
taki wzrost w tym sporcie to przekleństwo :) jakbyś był skrzatem ogrodowym i miał na sobie tyle mięsa to byłby kosmos ogólnie jest super - jak będziesz wchodził na masówkę po wycince?


Każdy ma jakiś wzrost i jak proporcjonalnie do niego nabuduje masy to jest ok. Ważne żeby tej masy było proporcjonalnie dużo. Jak się chce pomarudzić - to powód zawsze się znajdzie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
nie to żebym marudził - prawda taka, że wysocy mają trudniej. sorry za offtop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3663
Pozycja most muscular.. jesteś kocur :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Końcówka redukcji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie sami ...

Następny temat

sylwetka do oceny, prosze o rady .

WHEY premium