SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Laciu ;-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 8678 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54691
Siemano, wrzucam aktualne fotki, właśnie jestem w trakcie redukcji, którą planuje zakończyc z dniem 1 listopada.














Chcę jeszcze zrzucic około 2kg jednak czuję, że powoli zaczynam się robic "płaski" więc zwalniam tempo redukcji, od listopada zacznę delikatny cykl masowy (około 4 miesięcy) z dużym naciskiem na słabe partię, czyli: łydki, dwugłowy ud, ramienny dla wybicia bicepsa i parę innych szczegółów.


Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2014-10-04 17:22:07
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38514
jest git:) napisz coś więcej szczególnie dieta mnie int.

chin up:)

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 8678 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54691
193cm wzrostu
waga: 95kg
wymiary: nieistotne

Dieta, dla niektórych całkowicie bezsensowna, mianowicie, 30% białko, 20% tłuszcze i 50% węgle, z ujemnym bilansem około -500kcal. Co 4 dzień jednak robię dwunastogodzinne ładowanie węglami do oporu, ograniczam wtedy tłuszcz i białko. Jem same WW złożone, jedynie z rana i po treningu pozwalam sobie np. na jabłka. Jak źródło białka, filety z piersi kurczaka / indyka. Nie jem w ogóle nabiału, nie używam soli. Cardio nie robię w ogóle, nie używam też obecnie spalaczy ale za to korzystam dużo z sauny. Tzn. robie sobie cykl na saunie przed każdym ładowaniem węglami.
Treningi na cięższe grupy mięśniowe, np. plecy i klatę wykonuję 2 razy dziennie, tzn. pierwszy trening jest typowo robiony na ciężkich wielostawowych cwiczeniach. np. martwy, wiosłowanie. Kolejny trening tego samego dnia to delikatne cwiczenia izolowane (trening dużo lżejszy).

Redukcja, trwa już parę miesięcy, nie zależy mi na tempie a jedynie na utrzymaniu masy mięśniowej, i poprawie jej jakości.

Wiem, wiem, to bez sensu ale na mnie działa.

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2014-10-04 17:29:00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4749 Wiek 14 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29851
chyba grubosc plecow mocno kuleje mimo wszystko mnie sie bardzo podoba, ile bf? moim zdaniem cos kolo 8


Zmieniony przez - gsmt w dniu 2014-10-04 21:48:21
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108342 Napisanych postów 381239 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720005
Laciu gitarka jest,pomysl cos z łydkami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 8678 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54691




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 1799 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102820
taki wzrost w tym sporcie to przekleństwo :) jakbyś był skrzatem ogrodowym i miał na sobie tyle mięsa to byłby kosmos ogólnie jest super - jak będziesz wchodził na masówkę po wycince?
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Agent 1213
taki wzrost w tym sporcie to przekleństwo :) jakbyś był skrzatem ogrodowym i miał na sobie tyle mięsa to byłby kosmos ogólnie jest super - jak będziesz wchodził na masówkę po wycince?


Każdy ma jakiś wzrost i jak proporcjonalnie do niego nabuduje masy to jest ok. Ważne żeby tej masy było proporcjonalnie dużo. Jak się chce pomarudzić - to powód zawsze się znajdzie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 1799 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102820
nie to żebym marudził - prawda taka, że wysocy mają trudniej. sorry za offtop
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3667
Pozycja most muscular.. jesteś kocur :D
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 8678 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54691
Końcówka redukcji

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie sami ...

Następny temat

sylwetka do oceny, prosze o rady .

electro
Polecane artykuły