Siemano, wrzucam aktualne fotki, właśnie jestem w trakcie redukcji, którą planuje zakończyc z dniem 1 listopada.
Chcę jeszcze zrzucic około 2kg jednak czuję, że powoli zaczynam się robic "płaski" więc zwalniam tempo redukcji, od listopada zacznę delikatny cykl masowy (około 4 miesięcy) z dużym naciskiem na słabe partię, czyli: łydki, dwugłowy ud, ramienny dla wybicia bicepsa i parę innych szczegółów.
Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2014-10-04 17:22:07
Chcę jeszcze zrzucic około 2kg jednak czuję, że powoli zaczynam się robic "płaski" więc zwalniam tempo redukcji, od listopada zacznę delikatny cykl masowy (około 4 miesięcy) z dużym naciskiem na słabe partię, czyli: łydki, dwugłowy ud, ramienny dla wybicia bicepsa i parę innych szczegółów.
Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2014-10-04 17:22:07
1
Krzysztof Piekarz

ogólnie jest super - jak będziesz wchodził na masówkę po wycince?