SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co na siłe procz krety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7322
Witam. Jakie suplementy polecilibyście na zwiekszenie siły obecnie mam Bcaa i xxl chciałbym troche zwiekszyć siłe a nie mam na to zadnego pomysłu wiem ze kreatyna by mi pomogła ale narazie nie chce jej brać. Z gory dzieki za odpowiedzi.

Na wszystko przyjdzie czas ;)

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
co do tego więcej można dodać !( kreatyna jest bardzo dobra , ale bardzo dobrze robisz że nie chcesz jeszcze jej brać , wystarczy ci do tego dobry trening ( na siłe ) i dieta



D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Nie znam Twojego stażu,itp. ale na siłe myślę, ze przede wszystkim kreatyna w połączeniu z bcaa daje podobny dobre efekty ale skoro nie chcesz brać, to tak jak napisał soldiier trening siłowy, pod warunkiem, ze jestes na to gotowy. Napisz cos o sobie...

"W świecie baranów, wolimy być wilkami" - Friedrich Nietzsche
14/88 Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Weglowodany, bez magazynu energetycznego nie ma pary na silce...

Dobrze powiedziane!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7322
Czesc. Ćwicze juz o jakiś 7 miesiecy musze powiedzieć ze raczej jestem zadowolony z efektow ale jak to sie mowi zawsze moze być lepiej ;)

Na wszystko przyjdzie czas ;)

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 512


glutamina do tej kreatyny to tez niezły pomysł :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
crack !! o nie chce brać kreatyny bo wie że to za wcześnie



D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7322
Jak wyżej. Czytałem ze tauryna moze zwiekszyć siłe jest to prawda???

Na wszystko przyjdzie czas ;)

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 512
A no tak bez kreatyny , no to moze sama glutamina:) NIe wiem jaki jest sens brac cokolwiek na tą siłe . Lepiej faktycznie poczekac jeszcze troche a pozniej zastanowic sie nad połaczeniem kilku suplementow bo wtedy przyjmowanie tego jest najbardziej opłacalne . Narazie to chyba tylko odpowiednia dieta i trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 459
Wiatam.mam 18 lat cwicze od ponad 1,5 roku ,waze 74kg przy zwroscie 187,z sila nie najgorzej koncze 100kg na laweczce plaskiej.stosuje diete ale nie zbyt bogata uzupelniam ja odzywka profi whey mass.chcialbym przybrac na masie ,zastanawiam sie zaczac cykl kretyny z l-glutamina ,jak pisze to bardziej mnie interesuje massa niz sila,a z cego wiem to sila po kretce idzie a czy masa????i kiedy jest odpowiedni czas na zaczecie mocniejszych suplementow,z gory dziekuje

BAWKA :)

BAWKA :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 388
Yo. Kreatyna idzie tez conieco na mase (uczucie napompowania) ale z tego co kreatyna nabija w miesnie po jakims czasie zostaje troche mniej niz bylo. A jak przestaniesz cwiczyc to wogole bedziesz jak dziurawa dentka :) Pozdrawiam.

I Ty bezinteresownie możesz pomagać: http://www.pajacyk.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ja tyje!!!!!!

Następny temat

Jak mieszac Glutamine z BCAA

electro
Polecane artykuły