Szacuny
9
Napisanych postów
444
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
7322
Witam. Jakie suplementy polecilibyście na zwiekszenie siły obecnie mam Bcaa i xxl chciałbym troche zwiekszyć siłe a nie mam na to zadnego pomysłu wiem ze kreatyna by mi pomogła ale narazie nie chce jej brać. Z gory dzieki za odpowiedzi.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
co do tego więcej można dodać !( kreatyna jest bardzo dobra , ale bardzo dobrze robisz że nie chcesz jeszcze jej brać , wystarczy ci do tego dobry trening ( na siłe ) i dieta
Szacuny
11215
Napisanych postów
73002
Wiek
40 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
962403
Nie znam Twojego stażu,itp. ale na siłe myślę, ze przede wszystkim kreatyna w połączeniu z bcaa daje podobny dobre efekty ale skoro nie chcesz brać, to tak jak napisał soldiier trening siłowy, pod warunkiem, ze jestes na to gotowy. Napisz cos o sobie...
"W świecie baranów, wolimy być wilkami" - Friedrich Nietzsche
14/88 Pozdrawiam
Szacuny
1
Napisanych postów
83
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
512
A no tak bez kreatyny , no to moze sama glutamina:) NIe wiem jaki jest sens brac cokolwiek na tą siłe . Lepiej faktycznie poczekac jeszcze troche a pozniej zastanowic sie nad połaczeniem kilku suplementow bo wtedy przyjmowanie tego jest najbardziej opłacalne . Narazie to chyba tylko odpowiednia dieta i trening
Szacuny
0
Napisanych postów
38
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
459
Wiatam.mam 18 lat cwicze od ponad 1,5 roku ,waze 74kg przy zwroscie 187,z sila nie najgorzej koncze 100kg na laweczce plaskiej.stosuje diete ale nie zbyt bogata uzupelniam ja odzywka profi whey mass.chcialbym przybrac na masie ,zastanawiam sie zaczac cykl kretyny z l-glutamina ,jak pisze to bardziej mnie interesuje massa niz sila,a z cego wiem to sila po kretce idzie a czy masa????i kiedy jest odpowiedni czas na zaczecie mocniejszych suplementow,z gory dziekuje
Szacuny
1
Napisanych postów
64
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
388
Yo. Kreatyna idzie tez conieco na mase (uczucie napompowania) ale z tego co kreatyna nabija w miesnie po jakims czasie zostaje troche mniej niz bylo. A jak przestaniesz cwiczyc to wogole bedziesz jak dziurawa dentka :) Pozdrawiam.