SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na siłe???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Skączyłem cykl na rzeźbę, teraz chcę sobie zrobić cykl na siłe, bo troche już się nim już zmęczyłem Będzie trwał 4 tygodnie i bym sobie coś kupił, żeby maksymalnie zmaksymalizować efekty tego cyklu, a później znowu rzeźba. Co polecacie???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Np. zawodowcy stosują kreatynę na kilka dni przed zawodami aby mieśnie nieco napuchły wodą i stały sie pełniejsze.
Kreatyna sama w sobie przecież nie tuczy,a np. piro i citro nie pompują wody wiec?
zresztą woda w komórkach mieśniowych nie przeszkadza przecież palic tłuszczu podskórnego...
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
A mam Pure Whey`a 80, ale to tylko jako ostatni posiłek, jako uzupełnienie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Nie rozumiem, chcesz robić rzeźbę za rzeźbą? Jak na mó gust, skoro redukcja Cię męczy to zrób sobie tydzień na regenerację i dalej kontynuuj redukcję.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
aha no sory, oczywiście cykle regeneracyjne trzymam, po tym cyklu na rzeźbę zrobiłem tydzień regernki, teraz 4 tyg. na siłe, po czym 2 tyg. regeny i znowu na rzeźbę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
No cóż na siłe to kreatyna i dieta

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
O kretynie myślałem, ale nie wiem, czy ma sens przytyć, jak i tak będę jeszcze chudł A po zatym dalej bym miał ograniczoną ilość kcal, a więc chyba to się mija z lecem Może przejść go na sucho??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
jak na moja skromna wiedze branie krety na sucho nie ma sensu, bo kreta sama w sobie nie jest odzywka, ona tylko wiaze wode w kopmorkach co pomaga komorce w syntezie ATP i bialek i wogole pomaga komorce w budowie. Ale wiadomo ze zeby budowac trzeba miec z czego wiec jesli nie bedziesz jadl to moim zdaniem nie ma sensu brac krety. Poza tym jesli masz juz dlugi staz to jak zastosujesz 4 tyg diety na sile i typowo silowy trenieng to nie sadze aby kilogramy ci az tak bardzo grozil, moze przytyjesz ze 2 ale w miesniach wiec mysle ze moze warto zmienic dieta na te 4 tyg i pojechac z kreta. To sa tylko moje przemyslenia wiec poczekaj az ktos to powtwiredzi/zaprzeczy.

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
No sporzywam białka wystarczająco, ćwiczę jakoś w kwietniu będzie rok, w styczniu warzyłem 96kg, teraz warze 85 Mój kumpel mimo brania kreatyny nie przytył, jedynie poszła mu siła, jakie jest ogólne jej działanie, czy się przybiera na wadze, czy nie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
wydaje mi sie ze kreatyna sama w sobie nie ma dzialania powodujacego przyrost masy czy sily. Po prostu pomaga ona w syntezie komorkowej. Jesli zastosujesz trening silowy to komorka bedzie robila swoja prace i uzupelnila zerwane wlokna. Jesli na mase to bedzie budowala nowe (tak w duzym skrocie) a obecnosc kreatyny, ktora zwiaze wieksza ilosc wody w komorce (przynajmniej tak dziala monohydrat, nie wiem jak cytrynian i pirogronian) pomoze jej badz to w jednym badz w drugim, oczywiscie pod warunkiem ze bedzie mial do tego material.
Tak jak sam napisalem twoj kumpel dotsla sily a nie masy, wiec tak jak napisalem wydaje mi sie ze mozesz na czas cyklu silowego odlozyc diete redukcyjna i zrobic normlana - masy i tak nie przybedzie, sily powinno a w dodatku bedziesz mial jakas odmiane w diecie a to tez w jakis sposob pozytywnie wplywa na organizm.

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
hmmmm chyba sprbuję, niech się ktoś jeszcze wypowie dla upewnienia
Ps: Jaka kreatyna najleprza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
tak tez uwazam ze lepiej zeby ktos sie jeszcze wypowiedzial.
Co do krety, to kazda ktora bedzie miala znaczek creapure bede dobra bo ktos kiedys napisal ze sa tylko 2 fabryki na swiecie i wszystkie sa z tej samej wiec patrz na ten znaczek i na cene.

powrót do żywienia po latach przerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple w dni nietreningowe?

Następny temat

kreatynka hi teca

WHEY premium