Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
"oJ" - TO WŁANSIE MOJA INTEPRETACJA TEGO POSTU
ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120
KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM
ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120
KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM
PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473
...
Jak na 2 miesiace to za***iscie. Co wszamałes?
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Im dluzej cwicze tym bardziej mi sie to podoba :)
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Im dluzej cwicze tym bardziej mi sie to podoba :)
...
mógłyś uzupełnić profil ? bo chce zobaczyć jakie wymiary ! bardzo ładnie jak na " 2 miesiące "
D>T>K>K>W>A - the best!!
Pozdrawiam!
>>>>>
soldiier
<<<<<<
D>T>K>K>W>A - the best!!
Pozdrawiam!
>>>>>
soldiier
<<<<<<...
Ciekaw jestem co zapodales
No i podciagnij motyle pod ramiona. Ale ogolnie jak po 2 miesiacach to chyba najlepiej na sfd...
-=(
)=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=(
)=-
-=(
)=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=(
)=-
-=(
)=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=(
)=-
No i podciagnij motyle pod ramiona. Ale ogolnie jak po 2 miesiacach to chyba najlepiej na sfd...
-=(
)=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=(
)=-
-=(
)=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=(
)=-
-=(
)=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=(
)=--= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-
...
jasne....
Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl
"Moderator w dziale Trening"
Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl
"Moderator w dziale Trening"
...
hehe od 2 miechow chodzi na silke w wczesniej pewnie z 5lat na domowce - to wtedy rozumiem

...
2 miesiace nawet po wpieprzeniu ciezarowki suplementow to sie tak nie wyglada :)
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Im dluzej cwicze tym bardziej mi sie to podoba :)
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Im dluzej cwicze tym bardziej mi sie to podoba :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz