SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kamil Nosal - Cel debiuty 2016!

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie tak, co do planu przerabiałem go już i był bardzo dobry, dlatego do niego wracam :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
A jak przerabiales ten plan to miales jakis dziennik wtedy gdziwe dawales z neigo wypiski?Chetnie hbym zobaczyl

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2014-08-24 13:11:43
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie prowadzilem dziennika wtedy, ale wszystko sobie notowalem w zeszycie, progres masowy elegancki, siła też na prawde przyjemnie poszła :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Od jutra polece planem PHAT, robiłem juz raz i miło wspominam, choć mam dylemat nad OVT

• Dzień 1: Góra Ciała Siła
• Dzień 2: Dół Ciała Siła
• Dzień 3: OFF
• Dzień 4: Plecy i Barki Hipertrofia
• Dzień 5: Dół Ciała Hipertrofia
• Dzień 6: Klatka i Ramiona Hipertrofia
• Dzień 7: OFF

Dzień 1 : Góra ciała >>SILA<<
G2: Wyciskanie na ławce poziomej (sztanga lub hantle) [3s x 3-5]
A: Pompki na poręczach z obciążeniem [2s x 10-6]
P: Wyciskanie siedząc ( sztanga lub hantle) [3s x 10-6]

G1: Wiosłowanie nachwytem lub Wiosłowanie Pendlay`a [3s x 3-5]
A. Podciąganie z obciążeniem [2s x 6-10]
P: Wiosłowanie sztangielką [2s x 10-60]

P: Uginanie ramion ze sztangą łamaną [3s x 10-6]
P: Czachołamacze [3s x 6-10]



DZIEN 2 : DÓŁ CIAŁA>> SIŁA<<

G: Przysiad [3s x 3-5]
A: Hack przysiad [ 2s x 6-10]
A: Prostowanie nóg na maszynie siedząc [ 2s x 6-10]
A: Martwy ciąg na prostych nogach [3s x 5-8]
A: Uginanie nóg leżąc [2s x 6-10]
P: Wspięcia na place stojąc [3s x 6-10]
P: Wspięcia na place siedząc [2s x 6-10]

Dzień 3 : OFF

Dzień 4 : PLECY I BARKI >>HIPERTROFIA<<

D: Wiosłowanie nachwytem a [6s x 3]
H: Podciąganie na drązku [3s x 8-12]
H: Wiosłowanie na wyciągu dolnym siedząc [3s x 8-12]
H: Wiosłowanie hantlą lub Szrugsy [2s x 12-15]
H: Ściąganie wyciągu górnego, wąski chwyt [2s x 15-20]
H: Wyciskanie hantli siedząc [3s x 8-12]
H: Podciąganie sztangi do brody [ 2s x 12-15]
H: Wznosy bokiem hantle lub linka [3s x 12-20]



DZIEN 5 : DÓŁ CIALA >>HIPERTROFIA<<

D: Przysiad [6s x 3]
H: Hack Przysiady [3s x 8-12]
H: Syzyfki [2s x 12-15]
H: Prostowanie nóg na maszynie siedząc [3s x 15-20]
H: RDL [3s x 8-12]
H: Uginanie nóg leżąc [2s x 12-15]
H: Uginanie nóg siedząc [2s x 15-20]
H: Wspięcia na palce stojąc [4s x 10-15]
H: Wspięcia na palce siedząć [3s x 15-20]



DZIEN 6 : KLATKA I RAMIONA >>HIPERTROFIA<<

D: Wyciskanie na ławce poziomej (sztanga lub hantle) [6s x 3]
H: Wyciskanie na ławce skośnej dodatniej hantli [3s x 8-12]
H: Wyciskanie sztangielek młotkowor [3s x 12-15]
H: Rozpiętki na ławce skośnej dodatniej linki [2s 15-20]
H: Uginianie sztangą łamaną na modlitewniku [3s x 8-12]
H: Uginanie w oparciu o kolano hantlą [2s - 12-15]
H: Uginanie hantlami podchwytem na ławce skośnej [2s x 15-20]
( Kładziemy się klatką na ławce skośnej dodatniej i robimy uginania na bica}
H: Wyciskanie francuskie sztangą łamaną siedząc [3s 8-12]
H: Prostowanie ramion ze sznurem na wyciągu górnym [2s x 12-15]
H: Prostowanie ramienia w opadzie tułowia z linka wyciągu [2s 15-20]

DZIEN 7 : OFF

Tak to będzie wyglądało :)

Zmieniony przez - kamils31 w dniu 2014-08-24 20:51:42
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
Widze wybrałeś takie sam podział partii jak ja mam nadzieje że coś podgapie tutaj , powodzenia :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
no to napewno pochwalisz sie zdjeicami z tego progresu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki :)
Na pewno sie pochwale :D

PHAT

Pierwszy trening
Ponedziałek, góra ciała SIŁA
1. Wyciskanie sztangielek leżac 3s 3-5powt 30/40/44kg x5
2. Dipsy 3s 6-10 20/30/30 x 10
3. Wiosło sztanga 3s 3-5 98/118/128kg x 5
4. Podciąganie na drążku 2s 6-10 5/5kg x 10
5. Wiosło sztangielką 2s 6-10 50/50kg x 10
6. Wyciskanie sztangielek na barki siedzac 3s 6-10 18/18/18 x 10
7. Uginanie ramion ze sztangą 3s 6-10 38/38/38kg x 10
8 Czachołamacz 3s 6-10 38/38/38 x 10powt

+15min aero


Dieta:
1. Omlet 200g owsianych, 3jajka, 20g HAP, 10ml oliwy
2/3/4/5 100g ryżu, 100g wątróbki drobiowej
6. zapiekanki
8. twaróg chudy 150g + 15ml oliwy


cukierki które jadłem w pracy wyelminowałem do zera, jedynie jem jeszcze ok 100-150g orzechów archidowych dziennie.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
no to dawaj .... nie ma co zwlekac .. a co do powrotu do starego sprawdzonego planu to chyba najlepsze .. to c sie sprawdza to robic czasami wprowadzic mala zmiane dla delikatnego szoku miesni
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie, najlepiej tak robic ;)

Wtorek Dzien Treningowy

NOGI:

G: Przysiad [3s x 3-5] 100/110/120 x5
A: Hack przysiad [ 2s x 6-10] 58/78/88 x10
A: Prostowanie nóg na maszynie siedząc [ 2s x 6-10] 40/50/60 x10
A: Martwy ciąg na prostych nogach [3s x 5-8] 78/78/78 x8
A: Uginanie nóg leżąc [2s x 6-10] 25/30/35 x10
P: Wspięcia na place stojąc


5min rowerka przed treningiem, 20min po treningu

Dieta:
Dzisiaj zaspałem i zamiast omleta rano, poleciał ryż + żołądki, omlet dopiero w trakcie dnia.
Od dzisiaj eliminuje wszystkie słodycze, które jadłem, dieta bedzie w wiekszości czysta

Dzisiejszy obiadek :D

Ziemniaki, rybka, surówka

Jutro wolne :)



...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
ja wlasnie w taki sposob lubie robie cheat meala normalny obiad w domu ... jak wstawiles zdjecie ... lub np ziemniaki mielony buraki czy schabowy ziemniaki i surowka
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy - Marek Stefański

Następny temat

Dziennik, przygotowanie do debiutu - Johnny

electro
Polecane artykuły