Siema , mam pare pytań , na początek . Jestem endomorfikiem ? I czy przy moim brzuchu moge robić abs?....
bo jak narazie robię trening na całe ciało fbw , i efekty siłowe już mam . ( nie piszcie mi nic o treningu obwodowym bo nie ma sensu po miesiącu ćwiczeń nagle przestawiać sie na obwodowy) .
macie foty
Zmieniony przez - xefrenios w dniu 2014-08-04 14:34:01
bo jak narazie robię trening na całe ciało fbw , i efekty siłowe już mam . ( nie piszcie mi nic o treningu obwodowym bo nie ma sensu po miesiącu ćwiczeń nagle przestawiać sie na obwodowy) .
macie foty
Zmieniony przez - xefrenios w dniu 2014-08-04 14:34:01
Krzysztof Piekarz