SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Endo czy mezo , i obleśny brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
Siema , mam pare pytań , na początek . Jestem endomorfikiem ? I czy przy moim brzuchu moge robić abs?....
bo jak narazie robię trening na całe ciało fbw , i efekty siłowe już mam . ( nie piszcie mi nic o treningu obwodowym bo nie ma sensu po miesiącu ćwiczeń nagle przestawiać sie na obwodowy) .

macie foty

















Zmieniony przez - xefrenios w dniu 2014-08-04 14:34:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2607
Tak jesteś endo. Jaki by twój brzuch nie był to 2-3 razy w tyg dorzucaj trening abs.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
ok dzięki :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
Mam jeszcze takie pytanie , czy moge robić sobie klate i biceps w piątek i poniedziałek ? Bo teraz tak robiłem to zauwarzyłem że na początku siła mi wzrosła z 6 kg do 8 kg , ćwicze hantlami , ale potem coraz ciężej robi mi sie ćwiczenia na klate , na biceps w sumie nie .

Jedna osoba mówi mi żebym robił 2 treningi na klate i bica w tyg. i sie nie opier**** :D , a drugi ze co za dużo to nie zdrowo i żebym raz robił

Zmieniony przez - xefrenios w dniu 2014-08-04 17:59:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2607
Zależy jaka intensywność treningu. Klatka to większa partia i potrzeba więcej czasu na regeneracje niż biceps czyli dwugłowe. 2 treningi danej partii w tyg. raczej robione są pod rzeźbę. Możesz zrobić tak, że w pon ćwiczenia typowo na wolnych ciężarach o dużej intensywności a w piątek bardziej lajtowy trening czyli ćw. izolowane na maszynach, wyciągach o niskiej intesywności.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2607
Biceps 2 x w tyg. jak najbardziej. 2-3 ćw. wystarczą by skatować dwugłowe.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16006
Ja tu nie widze typowego endo, to jest endo-ekto bardziej, czyli skinnyfat :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2607
Dla mnie jednak bardziej endo. Haha skinnyfat :D pierwszy raz to słyszę, dobre określenie :D Jakim cudem masz tyle LPA a tak mało postów? ;D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Skup się na odżywianiu.
Żadne bzdurne ABS'y nie spalą tego nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
Odżywianie , z tym sobie radzę . Kurde i znowu , jedni mówia rób abs , drudzy mówią nie xD .




Zmieniony przez - xefrenios w dniu 2014-08-05 15:25:56
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
A jaki masz cel ?

Jeśli chcesz zgubić tłuszcz z brzucha to podstawą jest DIETA.
Jeśli chcesz zbudować mięśnie brzucha to są lepsze metody.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

8KG CZYSTEJ MASY BY STOJEDEN

Następny temat

Jak ocenicie ten plan FBW na powrót po dłuższej przerwie?

electro
Polecane artykuły