SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytanie nt. ćwiczenia brzucha

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
Witam.
Chciałbym potrenować mięśnie brzucha w domowych warunkach. Myślę na abs + brzuszki oraz na redukcje tkanki bieganie i jazda na rowerze. Dieta jak narazie stosuję to prosta dieta z ujemną kalorycznością. Ćwiczenia wykonuje co 2 dni a bieganie raz na dzień 30 min w weekend przerwa.


Dane:
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Wzrost (w cm.): 178
Waga (w kg.): 70
Przyrządy: Drążek, hantelki.
Cele: Mięśnie brzucha.
Proszę o pomoc, chciałbym wyrobić sobie trochę brzuch i jak dla mnie to starczy. Co sądzicie o tym?
Obecny stan jak na załączniku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
Przy bf 17-19% robić mase?

zacząć robić masę mięśniową, a nie tłuszczową.
Dietę na minimalny plus, dodać aeroby lub interwały i jak coś z mięśnia wpadnie wtedy go można rzeźbić.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-07-11 09:28:25

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
Można połączyć posty?
http://postimg.org/image/n09idlgul/



Zmieniony przez - Dynfer w dniu 2014-07-08 00:58:54
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
przy obecnych warunkach słabo widzę redukcję.
Nawet jeśli coś zrzucisz to próba wyrobienia mięśni na niczym i tak zakończy się tym że będzie to wszystko ledwo widoczne.
Wypadało by najpierw coś z tej masy mięśniowej mieć by móc ją potem wyrzeźbić



Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-07-08 10:06:23

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
Czyli jak narazie poćwiczyć później redukcja? Dobrze zrozumiałem?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1086 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259961
W Twoim wypadku najpierw masa potem rzeźba.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
Przy bf 17-19% robić mase?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1086 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259961
No jeśli rzeczywiście tyle masz to możesz lekką wycinkę zrobić i zejść do tych 10-12 %. Niżej nie ma sensu schodzić tłuszczem bo masz za mało mięśnia na sobie i nawet jakby Ci się to udało to efekt nie byłby taki jak sobie życzysz ;) Delikatna redu ---> masa --> redu i dopiero wtedy może osiągniesz to co chcesz. Z Tym że żeby przymasować to musisz się wziąć za porządny trening siłowy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
ok ;)
ABS2 + bieganie oraz dieta taka jak w poście wyżej dałyby dobry efekt?

Zmieniony przez - Dynfer w dniu 2014-07-08 12:34:59
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1086 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259961
Efekt bedzie taki ze schudniesz z tluszczu ale najprawdopodobniej tez z miesni ktorych juz teraz masz malo i bedziesz wygladal jak strach na wroble :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
Czyli jak narazie tylko ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1086 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259961
Ułóż sobie trening siłowy całego ciała z wykorzystaniem tego co masz. 3x w tyg taki trening + dieta na 0 lub lekki deficyt i obserwuj co się dzieje w lustrze i na wadze.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkek odchudzania i ćwiczeń (plany)

Następny temat

Uchwyty do pompek.

electro
Polecane artykuły