SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[mięśnia brzucha] skuteczne i sprawdzone ćwiczenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
jak w tytule tematu, prosiłbym o sprawdzony zestaw ćwiczeń lub jakieś inne które zdołam wykonać w domu wzrost około 180 cm waga 77, lat 16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 390
Dokładnie, wcale nie jest tak, że trzeba oddzielne ćwiczenia na brzuch robić, aby wyrzeźbić brzuch ; ) Robiłem w wakacje program (nie pamiętam skąd) bardzo ciężki i robiłem go tylko przez miesiąc - efekty? Wyskoczyła cudowna, wypukła krata, a teraz? No niestety nie ćwiczyłem i już wyglądam tak jak przed wakacjami ;) Także ćwicz dłużej, a mniej niż więcej, a krócej, bo efekty mogą niestety jak już kolega wspomniał "prysnąć" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja bym prosił o odrobinę wysiłku i czytanie podwieszonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
czytałem podpięte, może nie dokładnie, ale nic nie wywnioskowałem z tego, a także mnie chodzi o sam brzuch.

Zmieniony przez - ekhe. w dniu 2013-03-01 23:40:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2647
Oplaca ci się robić tylko brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
z treningiem spotykam się codziennie, ponieważ trenuję koszykówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 390
Panowie macie mu pomóc, a nie zniechęcać i zadawać głupie pytania. To dobrze, że chce robić ten brzuch i niech go robi, przecież zawsze coś lepiej, gorzej nie będzie od ćwiczeń! Ok, wróćmy do tematu: Myślę, że na początek - jakaś dietka, a jeśli nie masz teraz jak utrzymywać diety to chociaż ogranicz puste kalorię i jedz dużo warzyw itp, wiesz na czym to polega ; ) A ćwiczenia na brzuch? Myślę, że możesz spróbować A6W (Szóstka Weidera) - łatwo nie jest, ale kto powiedział, że będzie? :) Pozdrawiam, powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam mieszane odczucia co do a6w... Ab Wheela mogę polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a6w to fatalny trening,lepiej go w ogóle nie robić.
i jeszcze do Warsaw. Panowie pwyzej mają rację, głupotą jest robić coś byle jak. Jak już ktoś ma coś zacząć robić to niech robi to porządnie. Po co komuś robienie samego brzucha i albo nic z tego nie będzie albo co gorsza od początku nareobi sobie dysproporcji czy co gorsza skontuzjuje się(co jest częstym przypadkiem przy a6w)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 390
W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd, czytałem opinie co to A6W i wiele osób go polecało (krata po 3 tyg. itp.)
Myślę, że kolega chce tylko wyrzeźbić brzuch, żeby jakoś to wyglądało, a nie robić kratę jak u kulturystów :) No ale nie znam się na pewno tak dobrze jak wy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
te opinie o a6w to chyba wyczytales na samej stronie miesniebrzucha.pl , na kazdym normalnym portalu powiedza ci ze to jest gowno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 390
Hah, sorry ze odchodze od tematu,ale czemu a6w jest tak znane, a takie do dupy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własny trening czy P90X

Następny temat

KILKA PYTAN DO HST - PLAN DO OCENY

WHEY premium