Siema.
Mam 16 lat,180 cm 62kg, od 2tygodni ćwiczę a od miesiąca biorę stacka kreatynowego oraz SAW i nitrobolon III. Masa w ogóle nie idzie choć w sklepie zapewniano mnie ze będę umięśniony i duży. Co robię nie tak?
Mam 16 lat,180 cm 62kg, od 2tygodni ćwiczę a od miesiąca biorę stacka kreatynowego oraz SAW i nitrobolon III. Masa w ogóle nie idzie choć w sklepie zapewniano mnie ze będę umięśniony i duży. Co robię nie tak?
Krzysztof Piekarz
oj chłopie, chlopie jak ci w "mango" powiedza ze od elektrycznego pasa bedziesz umięsniony jak
najpierw dieta potem jakies odzywki ale odrazu ci mowie ze do wakacji nie bedziesz "koksem"