SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce zbudować miesnie ale mam brzuch

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10867 Napisanych postów 49610 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Co proponujecie ? Mam brzuch ale chyba nie jest zle , jak się go pozbyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 SEBASTIAN SZMIT Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8027 Napisanych postów 78838 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661825
Witaj , chcąc poprawić wygląd sylwetki i pozbyć się tkanki tłuszczowej z okolic brzucha należy ułożyć dietę . Dieta stanowi niewątpliwie bardzo istotny element odchudzania. Potrzebny jest ujemny bilans kaloryczny .Należy wyliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie wg wzoru http://www.sfd.pl/-t276436.html 
i od wyniku odjąć na początek 200-300 kcal. Taki bilans pozwoli spokojnie i stopniowo zrzucać brzuch. Tkanka tłuszczowa będzie się spalać równomiernie z całego ciała, dlatego należy być cierpliwym. Nie ma możliwości spalania miejscowego tkanki tłuszczowej.
Polecamy również: Jak pozbyć się tłuszczu? Najskuteczniejsze sposoby walki z tłuszczem

Można również zwiększyć dzienną podaż białka i obniżyć ilość węglowodanów. Spożywanie większej ilości białka sprawia, że organizm musi zużyć więcej energii na jego trawienie, nie uzyskując w zamian energii tak jak z cukrów.W treningu polecam wykorzystać ćwiczenia wielostawowe które stanowią fundament treningu siłowego. W ich skład wchodzą między innymi martwy ciąg, wszelkiego rodzaju siady, wyciskania oraz wiosłowania. Bazują one na zaangażowaniu jak największej liczby mięśni do pracy jednocześnie. Dzięki temu są bardzo skuteczne nie tylko w budowaniu siły, lecz także podczas redukowania tkanki tłuszczowej.Możesz również zastanowić się nad jakimś termogenikiem .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 208 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 8690
No w sumie, masz brzuch, ale nie jest źle, to może by coś tego, ale w sumie nie wiadomo. Nigdy w życiu się nie pozbędziesz brzucha! Koniec kropka. Odpowiadam: brzuch wyciąć hirurgicznie! Ale ogólnie nie jest źle, tak jak pisałeś! Ty to jesteś jednak, zawsze wiesz co i jak!. Odpowiedź, na miarę pytania!
1

Umysł...duch i ciało.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
whey deli