Cześć, mam problem z górną częścią brzucha, nie wiem już co mam robić i czy w ogóle da się coś z tym zrobić. Teraz bez zbędnych pierdół, co zrobić by mięsień się "rozdzielił"? Jak widać górne mięśnie brzucha są tak jakby połączone ze sobą i nie chcą się rozdzielić jak mięśnie poniżej. Wygląda to dosyć dziwnie, dodam, że mięsień ten jest najbardziej wyćwiczony, ponieważ uwziąłem się na niego tym katowaniem ćwiczeń na niego, aby go rozdzielić na 2 części, teraz jest on największym mięśniem mojego brzucha, patrząc z profilu mięsień ten wystaje nawet bardziej niż klatka piersiowa. Jak widać tłuszczu mam mało więc, raczej to "złączenie" nie jest spowodowane tłuszczem w tej części brzucha. Proszę bardzo o pomoc, może ktoś miał również taki problem jak ja?


Krzysztof Piekarz
