SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenie brzucha pomocy !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Witam was nie wiem co się dzieje zy moim brzuchem ale jego obwód niemal z 1 miesiaca stał się 93 cm a przedtem miałem 90 , nie mam diety ale jem dużo białka , twarogów itd starałem się mieć pełna dietę ale jakoś nie wyszło , ale teraz chce się pozbyć tego brzucha i teraz nie wiem jakie ćwiczenia polecacie czy abs 2 czy może a6w bo klatka idzie ładnie i biceps ale też brzuch którego nikt chyba nie chce Wiec bardzo proszę o porady , zamówiłem już kołyskę.Dodam ze mam problemy z kręgosłupem- lędźwiowym wiec martwych ciągów itd robić nie mogę tak samo ciężkich ćwiczeń na brzuch .:)
)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Programy na brzuch nie spalają tłuszczu.

Jedyne rozwiązanie to aeroby + obcięcie kalorii co przy robieniu masy jest niekorzystne...

Może wystarczą aeroby, biegaj 45 min dziennie i będzie git.


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Mój stan zdrowia nie pozwala biegać problem z mięśniami ( nie będę dalej się rozpisywał ) ale wiadomo ze jak zacznę robić areoby to mi tez masa spadnie :) , czy w takim wypadku suplementy spalacze są dobre , nie wierze w to ze nie ma jakiegoś sposobu na redukcje brzucha :) przy jednakowym utrzymaniu masy .Mam nadzieje ze mi ktoś pomoże :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Powinieneś wiedzieć, że nie można jednocześnie masować i redukować.

Żadne eksperymenty typu - odchudzające pasy etc. nie działają. (tzn działają ale w inny sposób)

Musisz zdecydować, czy chcesz redukować czy masować.


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Powiedzmy ze już przestane masować zęby pozbyć się brzucha i jakoś go zmniejszyć i później znowu wjadę na masę ale tylko an białkach matrix i stackach kreatynowych bo chce mieć tylko czysta masę mięśniowa .To nawet jak masuje to i tak mi nic te ćwiczenia na brzuch nie dadzą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Napisz jakieś info o sobie, bo tak to można zgadywać co jest przyczyną.

Ćwiczysz coś poza bicem i klatką?

Zmieniony przez - ferenc w dniu 2008-11-23 22:27:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
info o mnie
wiek: 22
waga 80-82kg
pass 90-93cm
bic 35 cm
klata 110
staż 8 mie z mała przerwą
cel: masa i rzeźba :) ( być średnio duży i ładna sylwetka :)
sylwetka : zawsze byłem szeroki i umięśniony

ćwiczę klatke , bicepsy i 2 razy w tygo nogi więcej razy nie mogę bo mam zanik mięśni i od roku jak ćwiczę nogi nic nie wchodzi .Czasami bark ale na problemy z kręgosłupem za dożo nie mogę obciążać barku i kręgosłupa a inne ćwiczenia jak na razie spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
nie da sie robic masy i rzezby nie wiem dlaczego kazdy pisze takie bzdury albo jedno albo drugie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy moge trenowac codziennie po jednej partii miesni?

Następny temat

Kilka pytań trening klatki piersiowej i bicepsów

WHEY premium