SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na nabranie ok 10-15k kg

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Odżywianie.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Witam.

Kolejny temat z serii co jeść aby przytyć.

Mam 18 lat . 172 cm wzrostu i wagę 58kg. Trochę mało jak dla mnie.

Wskaźnik BMI 19.61 - wartość prawidłowa
Współczynnik BMR 1603.04
Aby utrzymać wagę
Kalorie 2204.18 --- więc muszę jeść więcej aby przytyć ??
Węglowodany 55% 1212.3kcal = 303.08gram
Białko 15%% 330.63kcal = 82.66gram
Tluszcz 30% 661.25kcal = 73.47gram

Wskaźnk WHR 0.88 - otyłość typu gruszka -- nie wyglądam jak gruszka :D
Procent tkanki tłuszczowej 11.64%
Maksymalna waga 73.96 - czyli ok 12 kg chce przytyć

Proszę więc aby ktoś doradził mi co mam jeść kiedy i ile aby właśnie nabrać to 10-12 kg :) Chciałbym też robić pompki i brzuszki oraz trochę podciągania na drążku. Więc chyba też coś powinienem wiedzieć na ten temat. Od razu chcę zaznaczyć ze ŻADNE odżywki nie wchodzą w grę :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Chcesz przytyć czy zbudować muskulaturę?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709974
musisz sam ułożyć dietę która wstawiasz tutaj do ewentualnej poprawy
12 kg masy ogólnej ? bo przy takim treningu nie licz na masę mięśniowa

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Chodzi tylko o przybranie masy :) a co do masy mięśniowej nie za bardzo :) to tylko dla zdrowotności :) tylko mi powiedzcie ile np serii pompek ile brzuszków :) tak rekreacyjnie :) a co do planu jedzenia :) średnio mam pojęcie ile jeść czego ( chodzi o gramy) :D
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709974

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9
To ty w końcu chcesz przytyć, by być grubszy, mieć więcej tłuszczu czy muskulatura?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Trening hipertroficzny i siłowy 2 razy czy 1 raz...?

Shoty
Polecane artykuły