Szacuny
0
Napisanych postów
41
Wiek
36 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
1118
Siemka. Mam jeszcze tylko jedno pytanie dotyczące serii. Czy lepiej jechać cały czas po 10-12 powtórzeń i oczywiście zmieniać po każdej serii obciążenie czy lepiej metodą 15-10-5?
Szacuny
0
Napisanych postów
41
Wiek
36 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
1118
A co daje lepsze efekty? Choć w sumie jeśli będę zwiększać w systemie 10-12 obciążenie co tydzień lub dwa wyjdzie podobnie gdybym ćwiczył w systemie 15-10-5