SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc w dobraniu /ułożeniu treningu na masę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3394
Siema ważę jakieś 55 kg mam 178 wzrostu i 18 lat będę cwiczyl w domu sprzęt jaki posiadam to :ławka , sztanga 180 cm sztangielki i drążek rozporowy. Dietę mam ale w ogóle nie mam pomysłu na trening masowy słyszałem o planie weidera ale gotowe plany sa podobno do d.. i zdania są różne. Pomóżcie mi dobrać jakiś plan. Wcześniej cwiczylem 3 mies ogólno rozwojowy. Aha chciałem dodać , że ćwiczę i chcę przybrać na wadze do czerwca potem przechodze operacje, która eliminuje mnie z siłowni na 3-6 lub więcej miesięcy zależy jak dojde so siebie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Weź jakikolwiek plan z podwieszonych, skoro masz ćwiczyć tylko 3 miesiące, a potem pół roku przerwy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3394
ale wiesz nie chciałbym jaki kolwiek musi być specjalnie pod masę a w podwieszonych są na full osprzęcie. Dodam , że do Czerwca chce conajmiej 5kg przytyć żeby jakoś to znieść i dużo nie spadło
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84553
nie ma treningu pod mase od tego jest dieta ,chcesz masy to musisz mieć nadwyżke kaloryczną
weź proste fbw, w zupełności ci wystarczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3394
a co sądzicie o planie weidera tym z trzema planszami? na 3 miesiące
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Spadnie Ci wszystko przez pół roku nie ćwiczenia, nie miej złudzeń.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3394
poł roku lub 3 miesiące tego jeszcze nie wiem. Wiem , że spadnie ale nawet niech spada chodzi mi o to , że po operacji schudne parę kg a w tym momencie waga by mi chyba poniżej 50 spadła a dodatkowo lepiej zniosę zabieg
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
No ok, rozumiem, tylko, że skoro masz 3 miesiące na ćwiczenia, to cudów nie zdziałasz. Weź sobie jakieś podstawowe fbw (które tak naprawdę wymaga sztangi, a nie "full osprzętu") albo jakiś trening domatora z działu trening w domowych warunkach i postaraj się zdziałać ile możesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3394
ok dzięki coś wybiorę Sog leci : )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3394
Dobra pozwoliłem sobie podpatrzeć z filmiku porad Michała Karmowskiego trening opcja piwniczna czyli coś dla mnie. Trening jest trzy dniowy zaraz tu go rozpiszę i mam pytanie czy się nada. Proponowane są powtorzenia 4x12 ale jeżeli pod masę będzie chyba trzeba mniej ich robić więc w razie czego rozpiszcie mi powtorzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3394
s
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efektywność metod na podciaganie

Następny temat

Sprzęt

electro
Polecane artykuły