SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SPAM, czyli wspólna miłość Paszkosa i Grekara, nie naleśnik lecz gitara..

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135420

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Ciekawe jakie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18029
dudee
Ciekawe jakie?


Przyjemne Nawet bardzo

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1138 Napisanych postów 95001 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 375707
spiewanie w chorku kościelnym?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
To wiadomo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18029
śpiewać wtedy też można, ale to sąsiadom nieraz może przeszkadzać

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Przerywany śpiew mówisz?
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381272 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720099
ja w trasie to lecę na hot dogach aminokwasach i batonach białkowych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18029
Ciekawa jestem jak ty wygladasz po tej diecie hotdogowej. Zaprezentujesz jak sie spotkamy?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Dieta hotdogowa
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 264 Napisanych postów 3367 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18896
Gaja - pięknie prawisz Chodzi mi tutaj o samopoczucie po takim dniu jaki miał miejsce dzisiaj... :/
Ale niech będzie tak jak mówisz - tutaj nie ma miejsca na słuchanie organizmu, czy by się zjadło czy nie... Jak chcę, żeby wszystko wróciło na tory, to raczej zaczynanie dnia w jakiś inny sposób niż ten "prawidłowy i czysty" ( mam tu na myśli machnięcie treningu na czczo, tylko po kawie i zjedzenie pierwszej szamy zaraz po treningu, dla odciążenia wątroby po dzisiejszych podbojach ), to może się jakoś źle skończyć... Po treningu będzie za mało, będzie chęć na śmieci i znowu może skończyć się na wrzucaniu w siebie gówna.
Z czystym jedzeniem problemu nie mam, bo zawsze robię sobie w domu sam. Regularnie, zdrowo i kolorowo... Tylko te czity je.bane, które ostatnio oporowo mają miejsce zbyt często. I to mnie rujnuje nie tylko psychicznie, ale i zdrowotnie. Czuję "cudowny" wpływ glutenu na mój organizm, utwardzonych tłuszczy i innych gówien.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Placuszki tuńczykowo-owsiane z dodatkiem Fety

Następny temat

LC przekaska w 3 min! A'la miesna pizza!

electro
Polecane artykuły