chwale sie;), nie po raz pierwszy, swoim imponujacym ramieniem;> ...kurde, trzeba by sie do roboty wziac...
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
spoko, mam baardzo podobne ramie (z rozmiaru i wygladu), bark tez podobny, moze ciut wiekszy :D SPOX
~REPTILE[333]~
Kupa jeża zawsze świeża!!!
~REPTILE[333]~
Kupa jeża zawsze świeża!!!
...
Biki Ty od początku sfd promujesz - szczególnie swe przedramiona 

Pozdro - Tomek
Kariera Matei zbliża się do końca - co będzie z przyszłością polskich nart?


Pozdro - Tomek
Kariera Matei zbliża się do końca - co będzie z przyszłością polskich nart?
Pozdrawiam - Tomek
...
spoko
nawet ładnie podkreslony bic (w pozie tyłem)
.:wiesz co ci powiem... własnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
nawet ładnie podkreslony bic (w pozie tyłem)
.:wiesz co ci powiem... własnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
...
No bardzo spoczko jest;)Moja łapka jest mniejsza;)heheh..nie no jest za***ioza;)KLIMO
,,MaSa To PoTęGa,,
,,MaSa To PoTęGa,,
!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!
...
bikej jako specjalista od fotografi, wie ze gra swiatel ma duze znaczenie przy tego typu zdjeciach. Jakbys pokazal sie w pelnym swietle to ta lapa nie wygladalaby tak imponujaco.
Ale nie mowie ze jest zle, bo jest dobrze
"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"
Ale nie mowie ze jest zle, bo jest dobrze
"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"
ignorance is bliss
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
