Witam, właśnie zacząłem okres przygotowawczy (piłka nożna).
Przestałem chodzić na siłownię, ze względu na brak czasu i sił po treningach(na których i tak mam siłownię - ogólnorozwojowka)
Moje pytanie brzmi jakie suplementy byście mi polecili na ten okres, jeżeli moim celem jest dobre przygotowanie się do sezonu(szybkość, wytrzymałość), jak również utrzymanie sylwetki w takiej "formie" jaką mam obecnie(z małą ilością bf`u)
Wybrałem kilka spośród tych, które mnie zainteresowały, m.in.:
SFD PURE BETA ALANINE
SFD PURE BCAA
TREC L-CARNITINE COMPLEX
TREC CLA & GREEN TEA
TREC TRIBULON
OLIMP VITA MIN MULTIPLE SPORT.
I chciałbym się dowiedzieć, które spośród nich mi polecicie. Ewentualnie jeżeli macie propozycje jakichś innych odżywek również chętnie się przyglądne im...
Mile widziany opis dlaczego akurat te suple są odpowiednie.
Przestałem chodzić na siłownię, ze względu na brak czasu i sił po treningach(na których i tak mam siłownię - ogólnorozwojowka)
Moje pytanie brzmi jakie suplementy byście mi polecili na ten okres, jeżeli moim celem jest dobre przygotowanie się do sezonu(szybkość, wytrzymałość), jak również utrzymanie sylwetki w takiej "formie" jaką mam obecnie(z małą ilością bf`u)
Wybrałem kilka spośród tych, które mnie zainteresowały, m.in.:
SFD PURE BETA ALANINE
SFD PURE BCAA
TREC L-CARNITINE COMPLEX
TREC CLA & GREEN TEA
TREC TRIBULON
OLIMP VITA MIN MULTIPLE SPORT.
I chciałbym się dowiedzieć, które spośród nich mi polecicie. Ewentualnie jeżeli macie propozycje jakichś innych odżywek również chętnie się przyglądne im...
Mile widziany opis dlaczego akurat te suple są odpowiednie.
Krzysztof Piekarz