Witam.
Mam pytanie, robiąc pompki na rękach to tak jakbym robił: wyciskanie na barki ?
Jeżeli waże 74-75kg i zrobię tak 7 powt. tzn, że na sztandze wezme 74-75kg i zrobię 7powt. ?
Pozdrawiam...
"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
Mam pytanie, robiąc pompki na rękach to tak jakbym robił: wyciskanie na barki ?
Jeżeli waże 74-75kg i zrobię tak 7 powt. tzn, że na sztandze wezme 74-75kg i zrobię 7powt. ?
Pozdrawiam...
"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
Krzysztof Piekarz
Nie znam całego regulaminu na pamięć
Ale chyba to nie wpłynęło negatywnie na forum
ALE pamietaj ze ruch jest bnaaardzo okrojony przxy tych pompkach
1 BOLD NOWEJ GENERACJI
A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW
ale quart choc raz cos madrze napisał