Zeby utrzymać formę takie pompki są niezłe, coś tam w barki wejdzie, przynajmniej początkującym. Mi się wydaję, że można to porównać do zwykłych pompek i wyciskania na klatkę. No może te na rękach trochę cięższe
pozdro.
pozdro."Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".
Ale chyba to nie wpłynęło negatywnie na forum