SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pompki na rękach...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Mam pytanie, robiąc pompki na rękach to tak jakbym robił: wyciskanie na barki ?
Jeżeli waże 74-75kg i zrobię tak 7 powt. tzn, że na sztandze wezme 74-75kg i zrobię 7powt. ?
Pozdrawiam...

"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1894
O kurka, to coś złego? Jak tak, to przepraszam, już nie będę Nie znam całego regulaminu na pamięć Ale chyba to nie wpłynęło negatywnie na forum pozdro.

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
to włąsnie tka nie działa ja na rekech zrobie z 15 pompek z serii 73 kg bym nie walnął. ALE pamietaj ze ruch jest bnaaardzo okrojony przxy tych pompkach

.:wiesz co ci powiem... własnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No ok, ale na okres regeneracji - można robić te pompki (coś w stylu treningu domatora), moim zdaniem tak, ale wolę znać zdanie expertów
Czyli nie twoje fak - bo ty specjalista

"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
no to ja sie odezwe jako znawca

na pewno nie możesz tego tak porównywać po pierwsze jest to inna pozycja (nawet do wyciskania barkami a co dopiero do klaty)
Po drugie całkiem inne ćw tak samo jak robisz wyciskanie sztangi i sztangielek-na to i na to bierzesz jednakowy ciezar? Załoze sie ze na sztangielki mniejszy
Totez nigdy nie możesz tak powrównywać - zapamiętaj!

.................. 1 BOLD NOWEJ GENERACJI ..................
Doradca w dziale SFD
>>>A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW <<<

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-11-19 12:20:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 22 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 98631
To widze sami znawcy i specjalisci z was jak to widnieje w podpisach ale quart choc raz cos madrze napisał Może juz na ciebie przestanę tak najezdżać ?

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
no nie wiem to już od Ciebie zalezy %)
a jak chcesz moge dać Ci wiecej takich linków

.................. 1 BOLD NOWEJ GENERACJI ..................
Doradca w dziale SFD
>>>A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW <<<
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
stara ... jestes expertem i nie wiesz ? ... skoro juz taki kategoriami myslimy...
BTW: jako regeracja pewnie tak, przeceiz to ma być LEKKKI treningg

.:wiesz co ci powiem... własnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
Mozesz tym zastapic podczas lzejszego treningu wyciskanie na barki...

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
doradca: Trening
******************************
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Fak: wiem, ale wolałem znać zdanie innych Tych co dłużej ćwiczą np. Seewy (i mają o wiele większą wiedzę...).
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi...

"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
seewy sie do mnie nie umywa

.:wiesz co ci powiem... własnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 29159
milcz




ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki dobrać trening do mojej wagi?

Następny temat

Poprawa dolnych partii brzuszka

electro
Polecane artykuły