SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

schudlem,dlaczego nie wygladam dobrze ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2636

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

m

Waga

79

Wzrost

189

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

bmi około 21-22

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

tryb siedzący+chodzenie do sklepow , na miasto itp

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

nie cwicze

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak konkretnej , po prostu jadlem mniej i zdrowo

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
Witam , kiedys mialem 100 kg ;) Schudłem samą dietą do 79 lecz moj wyglad nadal jest daleki od tego jak bym chciał wyglądać . Dlaczego ? waga wydaje się byc idealna , widywałem innych , z mniejszym wzrostem a wagą podobną i wydawali sie o wiele chudsi ... Ile jeszcze powinienem schudnac ? w pasie bedzie z 88-90cm . W ubraniu wygladam spoko ale co innego bez .... No i ten pas ... 90 to sporo.Jakies rady ? dusic do 75 ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3440
Ast3r posłuchaj rady jednego z najlepszych specjalistów na tym forum, wszystko to napisal jak 5cio letniemu dziecku, a Ty zamiast pochylić głowę i podziękować za radę próbujesz prowadzić bzdurną dyskusję bez konkretnych argumentów. wyglądasz jak utyte dziecko, z zerową ilością mięsni ja waże jednego dnia 76 drugiego 78, myślisz, że sie przjemuje? nie liczy się body fat a nie BMI :O

Zmieniony przez - McZoNk w dniu 2014-01-15 19:09:33
...
Napisał(a)
Usunięty przez Seba- za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31308
to dosyć proste:dużo smalcu,mało mięśni.
ciśnij do kości ale z treningiem siłowym.
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351411
j/w. chyba nie liczyłeś, że jak zrzucisz kilogramy bez ćwiczeń będziesz wyglądał jak z okładki MH? Jak i kluczowa sprawa - nie odchudza się z kilogramów, a z tłuszczu, ty najwyraźniej o tym zapomniałeś.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
Koniu151
j/w. chyba nie liczyłeś, że jak zrzucisz kilogramy bez ćwiczeń będziesz wyglądał jak z okładki MH? Jak i kluczowa sprawa - nie odchudza się z kilogramów, a z tłuszczu, ty najwyraźniej o tym zapomniałeś.


No z tego co czytałem , dieta jest najwazniejsza i w zupełnosci wystarczy aby schudnąć a cwiczenia są tylko dodatkiem wspomagającym ten procec ( przyspieszajacym)
Na logike - nie bedziesz miał diety a bedziesz cwiczył = nie schudniesz. Jesli jednak trzymasz diete a nie cwiczysz to schudniesz nie ma opcji :) Poza tym ja nie chce wyglądać jak z okładki magazynu , ale ten duzy pas i hmm "piersi" mi przeszkadzają ;/ nie są moze duze ale są ... Mam dziwną sylwetkę , powiedział bym ze kobiecą :/ nogi chude , pas wiadomo ( brzuch i boczki) potem wcięcie i cycki na ktorych tez odklada mi sie tluszcz ;/ Moze nic z tym nie zrobie , zła genetyka ? Załamany jestem. Wygladam tak samo jak miałem 100 tylko wszystko jest mniejsze ... Myslalem,ze gdy schudnę sylwetka sie unormuje .
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3159 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25123
Skoro dalej masz duży pas, brzuch, boczki jak sam piszesz i otłuszczoną klatę to dlaczego mówisz że schudłeś...skoro nie schudłeś ? Może schudłeś tylko troszkę ?

Samą dietą zrzucisz kilogramy i będziesz mniejszy po prostu.
Jak chcesz fajnie wyglądać to zapoznaj się z osiedlową siłownią.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-01-14 23:26:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053


swojego zdj nie mam ale bardzo podobną sylwetke mam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4434
Jeszcze 10kg musisz zrzucić. Masz zerową aktywność i jak schudniesz to będziesz wyglądał jak patyk przy tym wzroście.
Zapisz się na siłownię. Nie po to, żeby się napakować, ale, żeby sylwetka nabrała kształtu.

Nie masz perspektyw? Stwórz je sam!

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351411
a może 11 albo 12kg? Nie ma czegoś takiego jak odchudzanie z kilogramów...nie to jest celem.


A na fotce to chyba akurat kobieta jest?

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4434
Koniu151
a może 11 albo 12kg? Nie ma czegoś takiego jak odchudzanie z kilogramów...nie to jest celem.



Koniu151
chyba nie liczyłeś, że jak zrzucisz kilogramy bez ćwiczeń będziesz wyglądał jak z okładki MH?


Chyba sam sobie zaprzeczyłeś.
Niektórzy liczą, że pod warstwą tłuszczu jest super sylwetka.
Życie rozczarowuje.

Nie masz perspektyw? Stwórz je sam!

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351411
nie, chodziło dokładnie o to samo. - bezcelowość zrzucania kilogramów.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny profesjonaistów.

Następny temat

Masa 70kg do oceny

electro
Polecane artykuły