SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zkrainyczarow DT - pods. str. 18

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12191
Chciałabym zmniejszyć fałdki i osiągnąć efekt jędrnego "zbitego" ciałka, a nie rozedrganej galeretki ale niestety nie przybliżam się do tego. Jestem trochę taka skiny fat, z tym, że w związku z brakiem talii, dość masywnymi plecami i nieźle widocznym bicepsem i tricepsem wyglądam trochę lepiej bez ubrań niż w nich. W koszulce na ramiączkach i elastycznych spodniach na siłownię widać, że sporo ćwiczę, ale w przylegającym sweterku jestem po prostu szeroka.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283202
pokaż zdjęcia

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12191
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191806
to do soboty koniec stękania

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12191
ma się rozumieć ;)
no chyba, że podczas ćwiczeń, bo wtedy nieuniknione.
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
nie no spoko nie chodzi o odwadnianie "konkursowe" co raczej płukanie nerek, czyli picie picie i picie i ... picie tyle w temacie
i tyle co do ust trafia przez 3 dni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12191
czyli co? min. 5 litrów?
Jak ja w pracy wysiedzę
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283202
to nie pij

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283202
W misce często się pojawiają wędzone ryby, nabiał, puszkowany tuńczyk - to wszystko może sprawić, że będziesz trzymała wodę.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
5l? mało nawet 8l .. no jak siedzisz to dobrze byle drzwi od toalety nie były dalej niż 20min drogi
O i Ruda ma rację
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[M] Julietta-(DT)-pods: str.7, roczne str.21

Następny temat

Redukcja z Hashimoto

electro
Polecane artykuły