Witam. Czy taki trening jak opisze da jakieś rezultaty ? Mam tylko drążek. Nie mam dostępu do żadnej siłowni więc nie mam jak ćwiczyć ;/
Mam zamiar ćwiczyć w Poniedziałek / Środa / Piątek coś takiego :
- Podciągnie nachwytem 4x8
- Pompki zwykłe 4x8
- Unoszenie nóg w zwisie na drążku 4x8
- Przysiady zwykłe 4x8
Nie wiem czy to wgl. ma jakiś sens więc proszę o wasze wypowiedzi czy się opłaca wykonywać takie ćwiczenia i co ewentualnie dodać a co zabrać .
Mam zamiar ćwiczyć w Poniedziałek / Środa / Piątek coś takiego :
- Podciągnie nachwytem 4x8
- Pompki zwykłe 4x8
- Unoszenie nóg w zwisie na drążku 4x8
- Przysiady zwykłe 4x8
Nie wiem czy to wgl. ma jakiś sens więc proszę o wasze wypowiedzi czy się opłaca wykonywać takie ćwiczenia i co ewentualnie dodać a co zabrać .
Krzysztof Piekarz