Szacuny
1
Napisanych postów
587
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
8238
Siemka nie wiedzialem gdzie zalozyc temat wiec umieszczam go tutaj. Mianowicie kupilem sobie przedtreningowke ktora na mnie dziala pozytywnie. Zauwazylem olbrzymi przyplyw energi na treningach i z 3 cwiczen robie 4 , ale mniejsza. Chodzi mi glownie oto czy niezaszkodzi podczas serii robic np: Walke z cieniem , albo mini FBW ?\
Zmieniony przez - hover1995 w dniu 2013-11-30 19:29:58
Szacuny
31
Napisanych postów
1382
Wiek
43 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
84553
tee majster jak to podczas serii'' Walke z cieniem , albo mini FBW'' o co tu chodzi napisz po polsku jak ty ćwiczysz a najlepiej zacznij od ankiety dzialu. https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html
Szacuny
1
Napisanych postów
587
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
8238
Dlatego nie wiedzialem gdzie ten dzial umiescic jestem juz obeznany z tymi cwiczeniami tylko chodzi mi oto ze np jak wykonasz 1 seri to odczekujesz pewien czas na regeneracje do 2 seri a ja np: czuje full sily po tej odzywce i czy moge ja spozytkowac na walke z cieniem albo jakies p******y na bicia trica barki czyli mieszany FBW