SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomiedzy Seriami / Cwiczeniami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8238
Siemka nie wiedzialem gdzie zalozyc temat wiec umieszczam go tutaj. Mianowicie kupilem sobie przedtreningowke ktora na mnie dziala pozytywnie. Zauwazylem olbrzymi przyplyw energi na treningach i z 3 cwiczen robie 4 , ale mniejsza. Chodzi mi glownie oto czy niezaszkodzi podczas serii robic np: Walke z cieniem , albo mini FBW ?\


Zmieniony przez - hover1995 w dniu 2013-11-30 19:29:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84553
tee majster jak to podczas serii'' Walke z cieniem , albo mini FBW'' o co tu chodzi napisz po polsku jak ty ćwiczysz
a najlepiej zacznij od ankiety dzialu. https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8238
Dlatego nie wiedzialem gdzie ten dzial umiescic jestem juz obeznany z tymi cwiczeniami tylko chodzi mi oto ze np jak wykonasz 1 seri to odczekujesz pewien czas na regeneracje do 2 seri a ja np: czuje full sily po tej odzywce i czy moge ja spozytkowac na walke z cieniem albo jakies p******y na bicia trica barki czyli mieszany FBW
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Ale po co?
Nie rozumiem w czym masz problem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8238
w tym ze mam duzo mocy i nie chce mi sie odpoczywac to poprostu skrocic czas odpoczynku pomiedzy seriami ? czy bawic sie wlasnie w takie cos
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie zaśmiecaj forum takimi pytaniami.
Ewentualnie pytaj w temacie dla pojedyńczych pytań.

Rób co chcesz w czasie przerwy, ale jak sama nazwa wskazuję
to ma być przerwa, żeby zregenerować energię na kolejną serie.

40-45 sekund wystarczy skoro jesteś tak bardzo pobudzony.
Temat wyczerpany.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc co do siłowni domowej

Następny temat

Trening na górne partie miesni

electro
Polecane artykuły