nie wiedziałem jak do Ciebie zagadać bo sie wstydze -po to
a tak serio to poprostu musiałem sie pomylić tak to jest jak sie ma kilka postow pootwieranych :/
Jeżeli pomogłem głosuj na TAK!- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962
Jeżeli nie- eeee nie ma takiego numeru
>>>
A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW
<<<
a tak serio to poprostu musiałem sie pomylić tak to jest jak sie ma kilka postow pootwieranych :/
Jeżeli pomogłem głosuj na TAK!- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962
Jeżeli nie- eeee nie ma takiego numeru
>>>
A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW
<<<