Cześć,
chciałbym zapytać ludzi, którzy znają się na rzeczy. Moim celem jest zgubienie jak największej ilości tkanki tłuszczowej z brzucha i klatki piersiowej nie tracąc przy tym masy mięśniowej. Od 2 tygodni ćwiczę na siłowni, od poniedziałku zaczynam biegać. Na razie jem normalnie, ograniczając jedynie słodkie rzeczy. Staram się nie jeść w godzinach wieczornych (18 godz+). Jakieś rady co do biegania i jedzenia? Jak biegać, co jeść, czego nie, kiedy tak, a kiedy nie? Liczę na jak największą ilość porad. :)
chciałbym zapytać ludzi, którzy znają się na rzeczy. Moim celem jest zgubienie jak największej ilości tkanki tłuszczowej z brzucha i klatki piersiowej nie tracąc przy tym masy mięśniowej. Od 2 tygodni ćwiczę na siłowni, od poniedziałku zaczynam biegać. Na razie jem normalnie, ograniczając jedynie słodkie rzeczy. Staram się nie jeść w godzinach wieczornych (18 godz+). Jakieś rady co do biegania i jedzenia? Jak biegać, co jeść, czego nie, kiedy tak, a kiedy nie? Liczę na jak największą ilość porad. :)
Krzysztof Piekarz