Siema od jakiegoś czasu ćwiczę w warunkach domowych, ćwiczę na podstawie Planu Domatora http://forum-kulturystyka.pl/topic/17634-trening-domatora-dla-tych-co-zaczynaja/?p=104706&hl= trening domatora&fromsearch=1#entry104706
Lecz głównym celem jaki chce najpierw osiągnąć jest pozbycie się brzucha, nie ukrywając dostało się oponki nie było się aktywnym fizycznie a teraz trzeba to zgubić. Nie wiem co zrobić żeby zgubić brzuch, same brzuszki nie pomogą tego jestem świadomy.
Mam 180cm wzrostu, ważę 79kg, mam 18 lat.
Pozdrawiam
Lecz głównym celem jaki chce najpierw osiągnąć jest pozbycie się brzucha, nie ukrywając dostało się oponki nie było się aktywnym fizycznie a teraz trzeba to zgubić. Nie wiem co zrobić żeby zgubić brzuch, same brzuszki nie pomogą tego jestem świadomy.
Mam 180cm wzrostu, ważę 79kg, mam 18 lat.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz