12wrzesnia
dzisiejszy CARB LOAD
1. 2banany + 40g odżywki bialkowej + 100g ryżu basmati
2. 225g lososia + 100g basmati + 200g warzyw(brokul, pomidor, papryka)
3. 225g lososia + 100g basmati + 200g warzyw(brokul, pomidor, papryka)
4. 225g lososia + 100g basmati + 200g warzyw(brokul, pomidor, papryka)
5. 225g lososia + 100g basmati + 200g warzyw(brokul, pomidor, papryka)
apetyt jest że hej i czuje sie super jakbym odżywał, z posiłku na posiłek czuje mniejszy BÓL w mięśniach (tak, to nie zakwasy tylko nieprzyjemny ból, może doms a moze przepalenie miesni)
mialo byc bez tluszczu ale kury nie kupilem(zgapiłem się)
Dzis zamarkany bylem bardzo na wieczornym treningu MMA bo odpornosc poszla w dol od wtorku(drugi dzien cwiczen po przerwie). Trening nie byl mega mocny i trwal 1,5h. Dzis bedzie albo apogeum i przejdzie, albo mnie jutro rozłoży do konca(bo jeszcze po treningu walnalem lodowaty prysznic). Wlasnie wcinam ostatni posilek i czuje sie super(przynajmniej psychicznie)
dzisiejszy CARB LOAD
1. 2banany + 40g odżywki bialkowej + 100g ryżu basmati
2. 225g lososia + 100g basmati + 200g warzyw(brokul, pomidor, papryka)
3. 225g lososia + 100g basmati + 200g warzyw(brokul, pomidor, papryka)
4. 225g lososia + 100g basmati + 200g warzyw(brokul, pomidor, papryka)
5. 225g lososia + 100g basmati + 200g warzyw(brokul, pomidor, papryka)
apetyt jest że hej i czuje sie super jakbym odżywał, z posiłku na posiłek czuje mniejszy BÓL w mięśniach (tak, to nie zakwasy tylko nieprzyjemny ból, może doms a moze przepalenie miesni)
mialo byc bez tluszczu ale kury nie kupilem(zgapiłem się)
Dzis zamarkany bylem bardzo na wieczornym treningu MMA bo odpornosc poszla w dol od wtorku(drugi dzien cwiczen po przerwie). Trening nie byl mega mocny i trwal 1,5h. Dzis bedzie albo apogeum i przejdzie, albo mnie jutro rozłoży do konca(bo jeszcze po treningu walnalem lodowaty prysznic). Wlasnie wcinam ostatni posilek i czuje sie super(przynajmniej psychicznie)











Pękło pewnie z 10tys kcal przez caly dzien. O dziwo dzis nie wygladam az tak zle(widac ze fat schodzi) i siłke zrobie domyslam sie ze pompa bedzie swietna bo jest co "wypalac z miesni"