SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protokół PePoNa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Ostatnio mi twarz wysyfiło, powiązałem to ze słodzikiem który zacząłem używać. Zakładałem też nadmiar białka.
Słodzik wyleciał i się poprawia skóra. A z białkiem też przestałem przesadzać.
Może problem całkiem zniknie.

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415

Zdjęcia z poniedziałkowego wypadu do Warszawy i Torunia. Do Warszawy pojechałem w interesach, a do Torunia do mojego trenera Arka Szyderskiego na konsultacje i na trening pleców, pokazał mi w jaki sposob powinienem trenować łydki, popamietam to długo Ciemnoskóry kulturysta to Clarence DeVis, belgijski IFBB PRO.

Odstawilem stymulanty(bardzo okazyjnie stosuje tzn 1-2x miesiac) dzieki temu DRASTYCZNIE poprawilo sie trawienie, zero biegunek a uprzykrzały mi zycie od dluzszego czasu. Mam nauczke, zeby stosowac je CYKLICZNIE i przestrzegam wszystkich przed naduzywaniem ich.
Domyslam sie ze w swoim czasie jak opisywalem ze nie trawi mi sie jedzenie powyzej pewnego poziomu kcal to winowajcą były stymulanty które opierają skład na kofeinie która przyspiesza przepływ treści pokarmowej przez układ trawienia.
Poprawia się też kondycja skóry i zmniejszają się problemy skórne. Podejrzewam ze przerwa kilkumiesięczna od stymulantów sprawi ze bedzie juz normalne w tym temacie.
Układ trenowania partii miesniowych, zakres powtorzen(12-15p) sie nie zmieni aż do zawodów.
Ograniczylem tłuszcze, jedyne teraz to łosos przed snem. Skompensowałem to większą ilością ryżu. Obecnie dieta wygląda tak:
1. 50g ryżu basmati +2lyzki dzemu + 15kap amino qnt 3000
2. 15min przed koncem treningu zaczynam pić: 20g bcaa, 15g glutaminy, 100g vitargo
3. 25min po treningu pije odżywke bialkowa QNT Metapure 40g
4. omlet: 5jaj calych + 60g platkow owsianych + 30g rodzynek
+ 1kap mega 100 qnt, 1kap vit c 1000mg qnt, 1kap enzy +
5. 170g miesa z indyka + 116g ryzu basmati +200g warzyw
6. 170g miesa z indyka + 116g ryzu basmati +200g warzyw
7. 170g miesa z indyka + 116g ryzu basmati +200g warzyw
8. 300g lososia + 200g warzyw
9. 15kap qnt amino 3000 + 15g glutaminy qnt
przedtreningowo ładuje DOUBLE IMPACT (booster tlenku azotu) i 4g BETA ALANINY oraz 3kap TYROZYNA

dodatkowo wcinam 2x 4kap FREAK TEST
mysle o tym zeby wlaczyc 5g kreatyny ed w stałej suplementacji

Dla osób którym brak łydek: na początku KAŻDEGO treningu-3ćwiczenia po 3serie 20powtórzeń, tempo wykonywania 2sek:2sek i zatrzymaniem w górnej fazie ruchu. kontrolowane napięcie , bez rozluźnień. Ostrzegam "pali" że hej, ćwiczymy w ostatnich seriach do odcięcia z drop setami. Techniki: wspięcia stojąc na wyprostowanych nogach z rozstawem na szer.bioder na wysokiej podkładce z piętami skierowanymi na zewnątrz, wspięcia na maszynie z lekko ugiętymi nogami, wspięcia siedząc na maszynie.

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2013-12-13 23:09:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
dziś przetestuję ten zestawik ćwiczeń na łydki,wygląda obiecująco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
mi rosną łydki aż miło patrzeć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jak ma urosnąć to urośnie. Bardzo ciężko i solidnie przepracowałem w przypadku łydek ostatnie pół roku. Efekt - siła poszła rewelacyjnie. Obwód niemal zupełnie nie wzrósł. Przerobiłem już chyba wszystko na łydki - i generalnie uważam, że czasem się po prostu nie da.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Po prostu trzeba je trenować z takim zapałem i zaangażowaniem jak resztę partii i tyle.

Pep - jak się sprawuje ten Double Impact?

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2013-12-17 01:13:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
ale prawda też jest taka,że genów się nie da przeskoczyć. Oczywiście trening trenigniem,ale z naturą jeszcze nikt nie wygrał, niezależnie od tego jak by się na siłowni nie starać... przykładem dobrym tu będzie Dennis Wolf, albo Lesukov,albo Johnnie Jackson - wszystko mają dopyerdolone na maxa,a łydki jak u bociana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388394
lydy to tak samo inny miesien jak kaptur albo przedramie. albo ma sie super albo lipe, tylko takie sie pamieta.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
Dawno nie pisalem, ruszy sie po nowym roku jak z nowym zapałem rusze do treningow... planuje pokrecic troche video tez dla urozmaicenia :) stay tuned :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
będziemy czekac jak długo tzn najdłużej stosowałes kreatyne? chce od początku redu do końca wrzucić 5-6 miechów:)

chin up:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na jaki trening zmienić aby był ciągły PROGRES ?

Następny temat

Hipertrofia Funkcjonalna Dla Sportowców

WHEY premium