Czy to normalne, że jabłczan kreatyny w proszku jest tak słabo rozpuszczalny, że mimo energicznych ruchów w shakerze zostają gródki na dnie, a mniejsze cząsteczki pływają w wodzie.
Woda była w temp. pokojowej, jak dałem ciepłej było trochę lepiej, ale bez rewelacji :/
Pytanie brzmi czy to normalne, bo mono creapure rozpuszczało się bez problemu?
Czy ma to jakiś wpływ na jakość/działanie kreatyny?
Proszę o odpowiedź.

Woda była w temp. pokojowej, jak dałem ciepłej było trochę lepiej, ale bez rewelacji :/
Pytanie brzmi czy to normalne, bo mono creapure rozpuszczało się bez problemu?
Czy ma to jakiś wpływ na jakość/działanie kreatyny?
Proszę o odpowiedź.

Krzysztof Piekarz
