SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka odzywka bialkowa bez dodatkow Arginine?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7309
Witam obecie jestem na redukcji -300 kalorii (2,700kal, 310W 80T 210B) waga 89kg 185cm.

Jakie bialko mozecie mi polecic, najlepiej cos z kazeiny bez dodatkow wplywajacych na uklad nerwowy, pobudzaczy; L-arganiny, L-glutaminy, Kofeiny itp. Cena nie gra roli. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419159
tylko ile musiał by tego zjesc?
Slyszales juz kiedys podobna opnie zeby argi kogos pobudzalo, tym bardziej w takiej ilosci ile bedzie jej w porcji odzywki?
Poza tym ten amino bedzie w kazdym białku tak? Wychodzi na to ze kazdego białka powinien sie obawiac...
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
kazda odzywka bialkowa bedzie zawierala glutamine i arginine...
a raczej rzadko ktora ma dodatek ww w formie wolnej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7309
https://sklep.sfd.pl/Trec_CASEIN_100-opis593.html

A myslisz ze w takiej czystej kazeinie znajduja sie jakies ilosci takich dodatkow? W skladzie nic nie jest napisane...
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
znajdują się, tylko na stronie nie ma aminogramu
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
ale o jakich dodatkach ty piszesz?
bialko sklada sie z aminokwasow w ktorym to jest arginina i glutamina w formie peptydow.

natomiast dodatku solo nad to, nie ma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7309
Chodzi o to ze nie moge zazywac takich skladnikow jakie wymienilem, ostatnio kupilem whey protein z precision (arganina w 100g- 1.6g),
nie dosc ze nie moge ze wzgledu zdrowotnych to sie jeszcze zle czulem jakbym pixa zjadl takie pobudzenie... Szukam czegos bez takich rzeczy, ciezko mi uwierzyc ze kazde bialko tak pobudza.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
kazde bialko mleka ma te aminokwasy, wiec raczej nic nie znajdziesz, malo tego jedzenie tez ma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7309
Nie bede zakladal nowego tematu. Chcialem sie zapytac o monohydrat kreatyny czy to wplywa jakos na uklad nerwowy? Lecze sie na zespol paranoidalny (zaburzenia psychotyczne), kiedys cos wspomnialem o odzywkach swojemu lekarzowi to powiedzial ze to sa sterydy... Nie mam mozliwosci narazie isc do innego lekarza, dlatego pytam tu, moze ktos sie orientuje w temacie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419159
ERMER

Jakie bialko mozecie mi polecic, najlepiej cos z kazeiny bez dodatkow wplywajacych na uklad nerwowy, pobudzaczy; L-arganiny, L-glutaminy, Kofeiny itp. Cena nie gra roli. Pozdrawiam


ERMER
Chodzi o to ze nie moge zazywac takich skladnikow jakie wymienilem, ostatnio kupilem whey protein z precision (arganina w 100g- 1.6g),
nie dosc ze nie moge ze wzgledu zdrowotnych to sie jeszcze zle czulem jakbym pixa zjadl takie pobudzenie... Szukam czegos bez takich rzeczy, ciezko mi uwierzyc ze kazde bialko tak pobudza.


czytaliście dokładnie co autor pisał , szczególnie to ostatnie?

komus się cos chyba pomyliło..?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
raczej nie ma wplywu, i radze zmienic lekarza.
bo ograniczenie ich widzy w zakresie suplementcji to tragedia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7309
Ok dzieki za odpowiedz.

- z tym pobudzeniem po bialku to chodzilo mi raczej o wysoka zawartosc arganiny, jak dalej nie wiesz o co chodzi to przeczytaj opis dzialania.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odpowiednie suplementy

Następny temat

CM3 + Olipm Creatine Mega Caps

electro
Polecane artykuły