SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki gainer dla ektomorfika?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 746 Wiek 1 rok Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13199
Hej!

Mam do Was pytanie.Ktory z gainer`ow polecacie dla ektomorfika,ktorym niestety jestem? Chodzi mi glownie o zwiekszenie obwodu tu i owdzie;)
Poza tym, poniewaz jestem na studiach i nie mam wystarczajacej liczby posilkow, chcialbym zwiekszyc swoje dzienne spozycie kcal w posilkach.
Dlatego chce sobie kupic jakiegos gainer`a.
W sumie probowalem juz kilka,np. Olimp MCT, Mass Gain Hi-tec`a i Hardbody Gainer(1,8kg) i najlepsze przyrosty masy mialem chyba wlasnie po tym ostanim.
Ale sporo mowicie o tym z Megabola.Nie wiem wlasnie czy tam jest dobre bialko(tzn.z serwatki)?
Zauwazylem ze jesli bialko jest syfne, to i efekty podobne !
Czytalem tez ze i Sci-tec robi niezle gainer`y ale tam chyba bedzie dla mnie za malo bialka, no nie?

Moze napiszcie takze ktore gainer`y,ktore braliscie,najlepiej na Was dzialaly?

A o fundusze raczej sie nie martwcie, moga byc i te drozsze;)

I jeszcze jedno pytanie, czy lepiej jest kupic wiecej kg tanszego gainer`a czy mniej drozszego?Po ktorym raczej lepiej pojdzie masa?

greetz...




Rolka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 50 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 59409
W życiu i w kulturystyce jest tak,że droższe z reguły jest lepsze.Kup Whey Gainera Ultimate Nutrition albo któregoś MegaMassa Weidera.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1495
ZGODZE SIE Z CRASHEM!!
Zakup sobie Giant megamass 7000 to jest chyba 7 kg i kosztuje cos kolo 260 zl!
Proponuje ci jeszcze zebys kupil sobie irona bo tam cos bylo o jakims kulturyscie ktory byl ektomorfikiem!

ROCES

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 746 Wiek 1 rok Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13199
Zastanawiam sie jeszcze nad Megageinerem Multipower`a i Gainerem Spots One 3200? Ktory lepszy ??

A dlaczego radzisz mi kupic IRON`a ? Przeciez wiem kim jest ektomorfik...

greetz...


Rolka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 50 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 59409
Multipower i Sports One też są w porządku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1495
Jak wiesz kto to ektomorfik to powiedz mi co trzeba zrobic zeby przytyc ???
1

ROCES

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49855
Miałem MLO - Hard Body Gainer 1800 i Universal Hard Body (iles tam gram ) oba niezle byly.


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"
1

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Rozumiem,że chcesz stosować gainera,ale powinieneś pamiętać o normalnej diecie-piszesz,że przebywasz poza domem przez duzą część dnia-proponuję pojemnik na jedzenie(niwielki wydatek),lub termos(odrobinę większy wydatek)i branie jedzenia ze sobą.Pozdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail
1

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Roces chyba zaszła mała pomyłaka bo niespotkałem się jeszcze z Mega Masem 7000??? Ja teraz stosuje GMM 4000 i ma 7kg i kosztuje 260zeta. Pewnie chodzi o to.

Pozdrowienia Lunatic
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy/odżywka białkowa- do SPECÓW

Następny temat

w szkole jaki suplement ????

electro
Polecane artykuły