Szacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1243118
sa rozne szkoly apropo wrzucania wegli pomiedzu aero a trening silowy 1. mowi o tym, ze dodatkowa ilosc wegla zregeneruje uklad nerowy przez co aeroby beda skuteczniejsze, 2. energia z wegli spozytych w tym okresie bedzie wykorzystywana na aeroby, stad mniejsze palenie fatu