SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna do sportów walki

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Mam troche wolnego czasu od treningów boksu trenuje tylko 3 razy w tygodniu przedtem było to 5 treningów w tygodniu postanowiłem dorzucić siłownie.Cel to poprawa siły i sylwetki.Chciałbym się zapytać odnośnie kreatyny.Boks trenuje już prawie 1,5 roku.Wcześniej brałem kreatynę tzn jabłczan ale nie dokończyłem cyklu bo musiałem zbijac wage do zawodów.Teraz cykl mam zamiar zacząć i skończyć do końca.Pytanie tylko czy jest sens brania kreatyny przy moim stazu i celu treningowym.Bo pytałem w innych działach ludzie odradzali bo pisali o moim wieku i ze samą dietą wszystko zdziałam w tym wieku i wiele innych rad.Diete staram się trzymać jem te 6 posiłków.Białko z moich wyliczeń dostarczam tyle na ile mam zapotrzebowanie nawet przekraczam o jakieś 10-20g białka,węgle też trzymam i tłuszcze takze.Dieta jest oparta o takie produkty jak miesa,jaja,sery,kasze,makarony,ryz,ziemniaki czasem zjem sobię jakieś ciasto,ciastko lub baton albo wypije colę ale wybieram ta zero bez kalorii.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
Cześć,
ale zależy Tobie przede wszystkim na zwiększeniu masy, siły czy wytrzymałości przy rozsądnej rozbudowie masy/siły?

Mimo wszystko uniwersalnym produktem byłaby beta-alanina. Doskonały suplement do sportów walki, ale także fajnie komponuje się z treningiem na siłowni. Dawka dzienna ok. 3-4g załatwi sprawę. Mamy w ofercie BETA-ALANINE 700.

Z kreatyną wstrzymałbym się parę miesięcy jeszcze. Najpierw zobacz po paru miesiącach jaki trening na siłowni będzie Tobie najlepiej służył i dopiero potem zaplanuj pod to cykl na kreatynie. Jabłczan oczywiście będzie dobry (np. cm3), ale Crea 9 Xtreme też.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej rozsądnej rozbudowie masy/siły bo wytrzymałość jest na treningach boksu a poza tym w poniedziałek wyjeżdzam na obóz bokserski i po powrocie chciałbym już zrobić jakiś cykl albo na kreatynie albo beta alaninie.Więc co doradzasz?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
King_Odin
Cześć,
ale zależy Tobie przede wszystkim na zwiększeniu masy, siły czy wytrzymałości przy rozsądnej rozbudowie masy/siły?

Mimo wszystko uniwersalnym produktem byłaby beta-alanina. Doskonały suplement do sportów walki, ale także fajnie komponuje się z treningiem na siłowni. Dawka dzienna ok. 3-4g załatwi sprawę. Mamy w ofercie BETA-ALANINE 700.

Z kreatyną wstrzymałbym się parę miesięcy jeszcze. Najpierw zobacz po paru miesiącach jaki trening na siłowni będzie Tobie najlepiej służył i dopiero potem zaplanuj pod to cykl na kreatynie. Jabłczan oczywiście będzie dobry (np. cm3), ale Crea 9 Xtreme też.

Raczej rozsądnej rozbudowie masy/siły bo wytrzymałość jest na treningach boksu a poza tym w poniedziałek wyjeżdzam na obóz bokserski i po powrocie chciałbym już zrobić jakiś cykl albo na kreatynie albo beta alaninie.Więc co doradzasz?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
Wrzuć beta-alaninę. Będziesz zadowolony. Potem możemy pomyśleć o kreatynie. Ale na bieżąco daj potem znać jak trenowało Ci się na b-a, jaki trening itd. Zawsze coś doradzimy ;)

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
Przy tej pogodzie i jak znam żywienie na obozach treningowych raczej będzie ciężko o jakikolwiek rozwój masy mięśniowej.
Poradziłbym raczej dbać o to aby jak najmniej teraz jej wytracić.
Po treningu wypijaj Mass XXL-a oraz przed i po treningu BCAA powder.
Jak najbardziej BA możesz wrzucić przed treningiem zwłaszcza, że zbliża się trudny dla Ciebie okres treningowy.
...
Napisał(a)
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9689
Ja bym wybrał SAW.Jest i kreatyna oraz oraz beta alanina.Do Sportów Walki jak najbardziej przydatny.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Niemcy

Następny temat

Mam kilka pytań, dieta, doping, trening

electro
Polecane artykuły