Szacuny
2
Napisanych postów
219
Wiek
30 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
2675
Siema. Mam wrażenie , że moja klatka zbyt wolno się rozwija. Oto mój plan klatki :
- wyciskanie sztangi na płaskiej 4s
- wyciskanie hantli na skosie dodatnim 4s
- rozpiętki hantlami na płaskiej lub na maszynie 4s
- pompki na poręczach żeby się doj****
Czy jest z nim coś nie tak ? Dołożyć skos ujemny? Proszę o porady.
Szacuny
4079
Napisanych postów
45462
Wiek
6 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
349789
Umiesz trenować klatkę? Ściągasz łopatki? Pracujesz piersiowymi w ćwiczeniach kulturystycznych czy może pchasz łapami?
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Szacuny
2
Napisanych postów
219
Wiek
30 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
2675
Może i pcham łapami nie wiem. Ale nie potrafie sobie wyobrazić jak mam np. robić rozpiętki nie angażując w to w dużym stopniu rąk. Klatką mam to zrobić ?
Szacuny
4079
Napisanych postów
45462
Wiek
6 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
349789
Ręce czy barki zawsze będą pracowały.Twoim celem jest aby na prym postawić piersiowe.
To się nie tyczy siłowego wyciskania oczywiście.Tutaj mostek,retrakcja łopatek i jedziesz.Całe ciało ma ze sobą współgrać.
Inicjuj ruch ściskiem piersiowych.
Mocno wypinaj klatkę/ściągaj łopatki
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Szacuny
2
Napisanych postów
219
Wiek
30 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
2675
Panowie ogarnąłem o co chodzi. Wróciłem właśnie z siłowni. Zrobiłem sobie -wycisk na płaskiej , wycisk skos , wycisk skos hantle , rozpiętki na płaskiej i krzyżowanie linek na bramce . Cały czas starałem się ściągnąć łopatki , wypinałem przy tym klatkę jak najbardziej mogłem. Czuje po sobie , że trening był efektywniejszy. Zauważyłem także , że musiałem zmniejszyć obciążenia robocze , ponieważ jak poprawie wykonywałem ćwiczenia nie mogłem unieść tyle ile wyciskałem robiąc 'samymi łapami' ;) dzięki za rady , szkoda tylko że prawie miesiąc ciągłego treningu wykonywałem nie poprawnie ale jeszcze raz dziękuję za pomoc :D