Wypnij klatę, ściągnij łopatki i pracuj tylko grupą docelową. Nie rób barkami.
Nie mądrkuj.
milczeks! <3
Ilość wyświetleń tematu: 149399
Nie mądrkuj.
milczeks! <3
There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.
There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.
neevskyWypnij klatę, ściągnij łopatki i pracuj tylko grupą docelową. Nie rób barkami.
naj(L)epiej ! Mistrz!
http://www.sfd.pl/Oku_Okurasei_DT_no.2!-t972167.html#
There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.
okuraseineevskyWypnij klatę, ściągnij łopatki i pracuj tylko grupą docelową. Nie rób barkami.
Tak sie staram robić, pochylam się przy tym do przodu jak odkładam ciężar czy cały czas z wypięta klatką?? a co z wyciskaniem ? czuję biceps :/

LisusokuraseineevskyWypnij klatę, ściągnij łopatki i pracuj tylko grupą docelową. Nie rób barkami.
Tak sie staram robić, pochylam się przy tym do przodu jak odkładam ciężar czy cały czas z wypięta klatką?? a co z wyciskaniem ? czuję biceps :/
Oku bo pewnie standardowo ciagniesz lapami zamiast z lopatek.
poczeka na mnie przyjade i ci pokaze, bede palcetem strzelac za kazdym razem jak zrobisz zle to Cie bedzie wk oncu grupa docelowa bolec![]()
czyli teraz się nie smucić że robię źle??naj(L)epiej ! Mistrz!
http://www.sfd.pl/Oku_Okurasei_DT_no.2!-t972167.html#
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły