SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bawimy się jak damy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 149558

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112645
Wypnij klatę, ściągnij łopatki i pracuj tylko grupą docelową. Nie rób barkami.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27973
neevsky gratulacje z okazji nieotrzymania kolejnej nagany!

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112645
A czemu miałem otrzymać kolejną naganę? Za co?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27973
ja nie wiem, ale skoro udało się pierwszą to potem może być łatwiej. jak z narkotykami :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112645
Ale ja jestem grzeczny chłopiec bardzo

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37171
neevsky
Wypnij klatę, ściągnij łopatki i pracuj tylko grupą docelową. Nie rób barkami.


Tak sie staram robić, pochylam się przy tym do przodu jak odkładam ciężar czy cały czas z wypięta klatką?? a co z wyciskaniem ? czuję biceps :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27973
skoro chcesz to cofam gratulacje :P

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 124478
okurasei
neevsky
Wypnij klatę, ściągnij łopatki i pracuj tylko grupą docelową. Nie rób barkami.


Tak sie staram robić, pochylam się przy tym do przodu jak odkładam ciężar czy cały czas z wypięta klatką?? a co z wyciskaniem ? czuję biceps :/


Oku bo pewnie standardowo ciagniesz lapami zamiast z lopatek.
poczeka na mnie przyjade i ci pokaze, bede palcetem strzelac za kazdym razem jak zrobisz zle to Cie bedzie wk oncu grupa docelowa bolec
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112645
Biceps w wyciskaniu? o.O

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37171
Lisus
okurasei
neevsky
Wypnij klatę, ściągnij łopatki i pracuj tylko grupą docelową. Nie rób barkami.


Tak sie staram robić, pochylam się przy tym do przodu jak odkładam ciężar czy cały czas z wypięta klatką?? a co z wyciskaniem ? czuję biceps :/


Oku bo pewnie standardowo ciagniesz lapami zamiast z lopatek.
poczeka na mnie przyjade i ci pokaze, bede palcetem strzelac za kazdym razem jak zrobisz zle to Cie bedzie wk oncu grupa docelowa bolec


czyli teraz się nie smucić że robię źle??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

To juz prawie rok a postepy marne :(

Następny temat

Magali DT

electro
Polecane artykuły