SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

I Mistrzostwa Polski w Muscle Up HITEC NUTRITION Poznań 21-09- 2013

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 186
Zgłaszam się do:
PODCIĄGANIE WIELOKROTNE NA DRĄŻKU Z CIĘŻAREM 20 KG
WIELOKROTNE POMPKI NA PORĘCZACH - DIPY
POMPKI NA ZIEMI
MUSCLE UPY

Zmieniony przez - szy95szek w dniu 2013-07-13 12:42:59
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8368 Napisanych postów 13322 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89595
Oj czy nie przesadziłeś

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2013-07-14 09:26:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 226
mam pytanie, w jakiej kolejności będą się odbywać konkurencje? chce się spróbować w pompkach i muscle up, ale jak mam najpierw robić pompki to pewnie potem nawet jednego musce upa nie zrobię....
Spróbuje namówić kumpla i będziemy ;D pozdro

Zmieniony przez - DxWAD3 w dniu 2013-07-16 19:19:34
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Na pierwszy ogień i rozgrzewke pójdzie raczej:
podciaganie z 20 kg,
pożniej
clou zawodów muscle up
kolejno pompki na poręczach
pompki na ziemi systemem pucharowym(to jest najbardziej wyczerpujące ćwiczenie,bo najlepsi beda podchodzić trzy razy a może i więcej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3124 Napisanych postów 2695 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30174
wycwiel - dips z akcentem




...
Napisał(a)
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 930 Napisanych postów 55377 Wiek 52 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 336924
Koszulki

dla startujących oczywiście


Przód: logos sponsora

Tył: I Mistrzostwa Polski Muscle UP
Poznań 2013 ( mały logos hitec oraz sfd)


Jakieś sugestie,pomysły, propozycje czy tak zostaje?
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
moze jeszcze dodac jakieś małe logo sylwetki podciągającej sie na drażku?

Ogólnie wspaniale,że bedą-wielu uczestników się ucieszy na tak ą pamiatkę z mistrzostw.
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
wycwiel-ale masz przeprost!!
Treceps też niczego sobie..:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8368 Napisanych postów 13322 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89595
masti
Lata pracy na siłowni no i wiele wiele dzwigni na łokieć z założeniem których mieli zawsze problemy przez co mnie też nie lubili.
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Wiadomo...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paski na nadgarstki - które wybrać?

Następny temat

wyciskanie wielokrotne

electro
Polecane artykuły