Witam. Obecnie jestem na redukcji, ale jako, że lubię mieć wszystko wcześniej zaplanowane, zastanawiam się nad wyborem przedtreningówki, która uzupełni mój jesienny cykl już na masę. Nie będę owijał- bardzo mocno pod uwagę biorę cene, nie dysponuje dużą ilością pieniędzy, dlatego interesuje mnie produkt w dobrym stosunku ceny do jakości. Zastanawiam się nad:
Olimp RedWeiler,
FA Napalm,
Trec SAW i
Universal Shock Therapy. Najlepsze recenzje zbiera ten ostatni, jednak kosztuje też trochę więcej, ale za to pucha jest 2 razy większa od poprzedników. Może w ogóle lepszym rozwiązaniem do cyklu kreatynowego będzie AAKC Trec Mega Hardcore? Proszę o wasze uzasadnione opinie, dzięki z góry, najlepszą wypowiedź nagrodzę sogiem.
Olimp RedWeiler,
FA Napalm,
Trec SAW i
Universal Shock Therapy. Najlepsze recenzje zbiera ten ostatni, jednak kosztuje też trochę więcej, ale za to pucha jest 2 razy większa od poprzedników. Może w ogóle lepszym rozwiązaniem do cyklu kreatynowego będzie AAKC Trec Mega Hardcore? Proszę o wasze uzasadnione opinie, dzięki z góry, najlepszą wypowiedź nagrodzę sogiem.
Krzysztof Piekarz