SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna i ból nerek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4356
pij 3-5 litrów wody nie gazowanej i powinieneś pić napary ziołowe herbatki zielone itp. po pierwsze oczyśczają organizm, a po drugie niektóre przyspieszają metabolizm. Na nerki najlepszy napar z pokrzywy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4356
a i dodam jeszcze że jak ja stosuje większe ilości kreatyny (10-20g) dziennie to też odczuwam nerki, ale nie jest to ból tylko przypomonają mi że są :0
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
takie są skutki brania supli bez wiedzy na ich temat i podstawowych badań. Zanim ja zacząłem suplementację KOFEINĄ I MAGNEZEM zrobiłem sobie badanie moczu i morfologię. Teraz już wiem, że mogę brać właściwie wszystko kreta albo ci nie służy, albo zła dieta, albo za mało/za dużo wody, albo inny powód :P. W ostateczności cyberchondria
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyna może wpływać na podwyższenie poziomu kreatyniny.
Tylko, że u zdrowego człowieka nie powinna nawet spowodować nadmiaru, ewentualnie bardzo delikatny nadmiar.
Ty widocznie człowiekiem zdrowym nie jesteś albo zwyczajnie sobie wkręciłeś i zaznałeś placebo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
Czyli cyberchondria. Naczytał się, że po krecie bolo nerki, to go teraz nerki bolo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2361
Witam, podepnę się do tematu.

Mam pytanie mianowicie o to czy jak biorę kreatyne wraz z gainerem to nie wpływa to jakoś na jej wchłanianie ? Chodzi mi o to że muszę wziąć po treningu to i to i stąd moje pytanie, z góry dzięki. Jeśli ma to znaczenie dodam że to kreatyna monohydrate.

Pozdrawiam ;)

Zmieniony przez - Agroo w dniu 2013-04-18 17:08:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3356
Tak jak wyzej pij bardzo duzo wody, gdyz kreatyna osadza sie na nerkach i moze szkodzic.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Gainer to normalny posilek, wiec mozesz spokojnie brac kreatyne

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia masa bieganie

Następny temat

poczatkujacy potrzebuje pomocy przy diecie itd.

electro
Polecane artykuły