SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w klatce piersiowej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1277

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

93

Wzrost

187

Staż treningowy

5miesięcy

Obwód pasa

106
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Witam

Wczoraj chwycił mnie ból w klatce piersiowej pod mostkiem na samym końcu, nic nie promieniowało, ktoś napomsknął że to przez brak witamin i zbyt dużą ilość kofeiny + stres... Ma ktoś Coś podobnego? Ból przeszedł po 1,5h

Pomogłem daj SOG'a :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Przyczyn moze być wiele ja bym obstawiał słabą rozgrzewkę lub jej brak. Brak witamin nie bardzo, jak się powtórzy to lekarz i tyle.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Dodam iż stało mi się to od momentu kiedy zmieniłem sposób wykonywania ćwiczenia na klatkę, gdy byłem skulony ból był prawie znikomy lecz gdy połozyłem się na plecach to tak jak bym Coś rozrywał w tej klatce...

Pomogłem daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
moze żebro na żebro zaskoczyło, trudno zgadywać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Byłem u typka co sprzedaję suple i powiedział mi że może to być np od spalaczy spadku masy i braku tych witamin, potas magnes, dał mi jakies witaminki z olimpu i się zobaczy jak to będzie wyglądało :) Dzięki za odpowiedzi :)

Pomogłem daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brawo; po prostu brawo!
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś.
Koleś skrzętnie wykorzystał sytuacje i wcisnął Ci dość drogie witaminy (pewnie dałeś ze 30zł).
I nie wiem też jak mogłeś robić klatkę w pozycji skulonej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Nie, nie to jest mój kumpel i kupowałem u niego wcześniej już spalacze, ogólnie jest dietetykiem. I pojechałem kupić spalacz bo mi się skonczyl i powiedział że odłożymy spalacz i da mi witaminki i lcarnitine :) I nie robiłem klatki w pozycji skulonej tylko jak mnie bolało to sie skuliłem i ból był mniejszy...

Pomogłem daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To co czytam jest po prostu śmieszne - dlaczego ludzie są aż tak naiwni? Maszeruj do lekarza :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Zobaczę jak po tych witaminach będę się czuł :) Dzięki za odpowiedzi

Pomogłem daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
przyczyn moze byc mnostwo, nawet przykurcz miensi brzucha, zebatych, czy piersiowych.
mozliwe, ze to rowniez cos ze stawami w obrebie mostka i żeber, chyba, ze bol byl dosc gleboki i bardziej po lewo, to juz zartow nie ma...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlodar9616
Nie, nie to jest mój kumpel i kupowałem u niego wcześniej już spalacze, ogólnie jest dietetykiem. I pojechałem kupić spalacz bo mi się skonczyl i powiedział że odłożymy spalacz i da mi witaminki i lcarnitine :) I nie robiłem klatki w pozycji skulonej tylko jak mnie bolało to sie skuliłem i ból był mniejszy...

Co do bólu to już koledzy napisali.
A co do twojego kolegi... l-carnityna nie działa w celu spalania tkanki tłuszczowej ani nie wspomaga w żaden sposób odchudzania. Przykro mi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek

Następny temat

Nowy plan do oceny

WHEY premium